Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Günaydın herkese, menum planladığımdan fazla oldu:

13:00
1/2 kase yayla çorbası
5 yk et sote
Salata

19:00
1 tabak kabak mezesi
7 Kasik karabugday salatasi
2 kasik yesil fasulye

2 litre su
2 maden suyu

Elhan

Günaydın herkese, menum planladığımdan fazla oldu:

13:00
1/2 kase yayla çorbası
5 yk et sote
Salata

19:00
1 tabak kabak mezesi
7 Kasik karabugday salatasi
2 kasik yesil fasulye

2 litre su
2 maden suyu

Elhan
Menü fazla değil ozi. Afiyet olsun. Karabuğdayin kaşık sayısı daha az olabilirdi sadece. Gününü çok beğendim.

Selamlar hanımlar nasılsıniz 4 5 gündür giremedim misafir izin derken kusura bakmayin diyet tabi ki devam ediyor şekersiz ve paket gidasizim hala yalnız bir sorun var 2 3 gündür karbonhidrat bi tık fazla oldu oda bulgurlu yedim ondan. 2 haftadır hiç ekmek yemiyorum 1 haftadır bütün şekerli ve paketli gıdaları kestim ama bulgur beni rahatsız etti. Aralıklı oruçla 6 dan sonra bisey de yemiyorum ama 1 kg fazla çıkıyorum moralim bozuk

o bir kiloyu verirsin cnaim, ama cok guzel oturtmussun duzenini, en azindan saglikli temiz beslenmeye baslamissin ve devam etmissin surekli, cook guzel

hadi bakalim merakla bekliyorum sogan suyunun etkisini. Hic icmedim yapmadigim nadir diyet/detoks sularindandir
boyle gidersen cumaya guzel bir eksi gelir orasi kesin

Hoşgeldin canım

Bulgur sanıldığı kadar masum değil.

Merhabalar,
İlk öğünümü 13:00 gibi yaptım, 18:00 - 19:00 gibi ikinci öğünümü yapacağım. Bu akşam en az 50 dakikalık bir spor da yapabilirsem çok iyi olur.

kitapzede @Lavinia_98 tatlışlarım siz nerelerdesiniz iyisiniz inşallah hafta boyu sesinizi duymadım bir sorun yoktur umarım
Ben hiç iyi bir hafta geçirmiyorum buraya gelmeye vaktim de yüzüm de olmadı kaptanım Günlerdir ya akşamları iğneye gittim ya misafirim geldi kızımla ilgili bir sorun vardı yine hastahane peşindeydik çok hızlı geçti zaman. Bu koşturmaca içinde diyet kalmadı. Ne suyuma bakabildim ne yediğime içtiğime her şey olabildiğince olumsuz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…