Popüler Konu LenaG ile MasterFit

çok geçmiş olsun.. doğuştan mı işitme engeli var? aslında iyi bir cihaz ve destek eğitimle ilerleme kaydedebilir. belki psikolojik destek de gerekiyordur. rabbim yardımcınız olsun

çok geçmiş olsun.. doğuştan mı işitme engeli var? aslında iyi bir cihaz ve destek eğitimle ilerleme kaydedebilir. belki psikolojik destek de gerekiyordur. rabbim yardımcınız olsun
amin canım çok teşekkürler

evet canım doğuştan işitme engelli

cihazı çok iyi eğitime de gidiyor ancak ne yazık ki eşim de ben de çalıştığımız için sadece haftasonları götürebiliyoruz ama öğretmeni yeterli olmadığını muhakkak haftaiçi de götürmemiz gerektiğini söyledi
şimdi ikimiz de işyerlerimizle görüşüp izin ayarlamaya çalışacağız

Beğendi aslındada
Çok tatlısın ama sen ,sana kı
Yaaa canımmm bilmiyodumm kac aylık benimki 11 buçuk aylık genede emziriyorum okadar sey ictim buay hic dokunmadı aksine meme istedi hep gene zaten kriz yaşıyoruzz hepten bırakmıyo
Allah bağışlasın canım benim minik adamımda 6.5 aylık Olsun bolca beslensin kuzularımız

Çok üzüldüm çok geçmiş olsun..Fakat iyi bir destek alması gerekli gibi görünüyor.. Öğretmenleri yönlendirme yapıyordur.. Umarım tez zamanda toparlanır kuzucuk

Jasminim inşallah küçük kızın için sağlıklı gelişmeler olur.

Canım çok çok üzüldüm umarım çabalarınız sonuç verir evlat işte ne olsa çok zor allah kızlarına da size de kolaylık güç kuvvet versin

Çok üzüldüm çok geçmiş olsun..Fakat iyi bir destek alması gerekli gibi görünüyor.. Öğretmenleri yönlendirme yapıyordur.. Umarım tez zamanda toparlanır kuzucuk
çok teşekkür ederim, inşallah

evet çok daha yoğun bir eğitime başlamamız gerekiyor, onun planlamasını yapıyoruz eşimle

müdürümle konuştum izin konusunu ama esas Genel Sekreterimizin onay vermesi gerekiyor inşallah bir sıkıntı çıkarmaz

Jasminim inşallah küçük kızın için sağlıklı gelişmeler olur.
amiinnn çok teşekkür ederim

Canım çok çok üzüldüm umarım çabalarınız sonuç verir evlat işte ne olsa çok zor allah kızlarına da size de kolaylık güç kuvvet versin
amin canımm çok teşekkür ederim, önümüzdeki 1,5-2 sene çok kritik dedi öğretmeni, inşallah bu dönemde faydalı olabiliriz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…