Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Öyle canım, masraflı ve meşakkatli, çok işi var, bahçe düzenim yeni bitti, ancak bu sene dikiyoruz bizde, bugün 1 tane sarı domates fidesi aldım, geçenlerde de 2 tane kabak fidesi almıştım, gerisini tohumdan ben yetiştirdim

Hayırlı olsun canım

Afiyet olsun Meryem. Menunde karbonhidrat oranına dikkat et bugün telafi etmeye çalış.

Hayrolsun canım, kendine iyi bak

kaptanım bu liste normal gün için. bizimki saf protein günü olacak uygulaması biraz zor. yeşil salata çorba kuruyemiş yok. hayvansal protein dışında hiçbir şey yok (
örnek ben bugün kahvaltı için light süt ile shake hazırlayacağım. kahvaltı yerine olabilecekler: yumurta ve lor yağsız peynir çeşitleri, her çeşit füme et olabilir. ama domates salatalık vs yok.
öğlen okuldayım kantinden ızgara köfte, akşam da duruma göre bakacağım
Hayırlı olsun canım
teşekkür ederim canımm
Günaydın kızlar. Ben bu ara hic istikrar sağlayamıyorum yeni başladım diye mi diyeceğim kaç hafta oluyor sürekli kaçamak yapıyorum cok sinirlendim
canım bazen oluyor hepimiz yaşıyoruz aynı şeyi biraz toparlanmaya çalış. ben o kadar uzun yaşadım ki o dediğini kimsenin de benim gibi uzatmasını istemem kaçamak yapmana neden bir şeyler varsa o durumu ortadan kaldırmaya ya da görmezden gelmeye çalış veya da o duruma inat etmeye çalış. ben bunun benim sinirimi bozup abur cubur yedirmesine izin vermeyeceğim diye diye uğraşıyorum. nasıl destek istersen her zaman yanındayım

Ya aslında eşimin çok yoğun bir iş temposu var eve çok az geliyor o yüzden o eve gelince ben de tatlılar börekler çörekler yapmak istiyorum zaten evde az vakit geçiriyor bol bol yiyip içsin diye rahat rahat. Bu da işte diyeti bozmama sebep oluyor

evet canım öyle çok zor bir şekilde onlardan yememeye koşullanmak lazım. ben diyete girince evde kek bile pişirmiyorum inan ki e kolay değil öyle de

Yaaa canımmm bilmiyodumm kac aylık benimki 11 buçuk aylık genede emziriyorum okadar sey ictim buay hic dokunmadı aksine meme istedi hep gene zaten kriz yaşıyoruzz hepten bırakmıyo

günaydın kızlar

bu hafta herşey üstüste geldi, Rabbim işine üzülme bak üzülecek başka bir sürü derdin var diye hatırlattı bana

büyük kızım hasta 2 gündür ateşi çok yüksek onunla uğraşıyoruz

bugün de sabah küçük kızımın kreş öğretmeni çağırdı bizi görüşmek için

iki kızım da işitme engelli

büyük kızımın gelişimi güzel ancak ne yazık ki küçük kızım çok geri kalmış durumda

ve farkındaydım bu durumun ama öğretmeninin anlattıklarında sonra durumun epey vahim olduğunu farkettim

konuşamadığı, derdini anlatamadığı için bıraksak 7-8 saat tek başına öylece duracak dedi

kimseyle iletişim iletişim kurmuyor dedi, bir arkadaşı onunla oynamak istediğinde, iletişim kuramadığı için dedi arkadaşına vuruyor bağırıyor yanından itiyor dedi

çok canım sıkıldı, evet biliyordum geriden geldiğinin ama bu kadarını sanmıyordum

çok çok canım sıkıldı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…