Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Valla okadar dikkat ettim bu hafta 3 gündür tartıyada çıkmıyorum moralim bozulmasın diye ama benim metabolizmam bozuk zor yakmaya başlıyo çok merak ediyorum eksi görücekmiyim bu hafta değilsede haftaya başlar bünye yakmaya geriden geliyo biraz😂

Valla okadar dikkat ettim bu hafta 3 gündür tartıyada çıkmıyorum moralim bozulmasın diye ama benim metabolizmam bozuk zor yakmaya başlıyo çok merak ediyorum eksi görücekmiyim bu hafta değilsede haftaya başlar bünye yakmaya geriden geliyo biraz😂
Hahahahahaha olsunn beee bakalım benimki yarın ne olcak hicte bakmadımm korkuyorumda bosa ugraşmadım ins🤣🤣

amin canım çok teşekkürler

evet canım doğuştan işitme engelli

cihazı çok iyi eğitime de gidiyor ancak ne yazık ki eşim de ben de çalıştığımız için sadece haftasonları götürebiliyoruz ama öğretmeni yeterli olmadığını muhakkak haftaiçi de götürmemiz gerektiğini söyledi
şimdi ikimiz de işyerlerimizle görüşüp izin ayarlamaya çalışacağız
Umarım izin konusunu halledersin. Kızın için olumlu gelişmeleri de buradan paylaşacağın günler gelir inşallah

Ben hiç tartılmadım pazartesiden beri zaten tartılmak beni bozuyor 😅😅
Ben daha öncede kk da bi diyet grubuyla zayıfladım off hemde ne zayıflaya 69 la girdim 58 le çıktım baya bu konuda bilgi edindim ama ilte bi çok sebepten saldım yine e tabi yaşta ilerleyince okduk yine 65 yani beni bozmuyo daha bi iradeli oluyorum gr gr takip ediyorum

X