Popüler Konu LenaG ile MasterFit

bizim ilk senemiz. öyle acemiyiz ki. zaten azıcık bir yer aldık üzerine bir bungolow yaptırıyoruz. ağaç diktik fideler malzemeler falan derken oooooo 20 yıllık sebze meyve paramız gitti :))))) bir de eve uzaklığı cabası :)))) ama şaka bir yana toprakla uğraşmanın zevki bambaşkaymış

mutlaka çok üzülmüşsündür ama başka kapılar açılır unutma. yüreğini ferah tutmaya çalış oradaki eksikliği başka şekilde tamamlarsın illaki. yeni duruma göre bir pozisyon al aklından. bazı şeyleri değiştiremiyoruz ama kendimize güzel şeyler katarak onun verdiği olumsuzluğu azaltabiliyoruz

14 MAYIS
pazar menümü yazıyım
1 bardak limonlu su
Sabah 2 haşlanmış yumurta
Peynir
4 siyah zeytin
ARA
türk kahvesi xxl boy
ÖĞLE
yok
AKŞAM 17:30
1 şiş tavuk ızgara
4-5 kaşık bulgur pilavı
Ayran
1 dilim kek (misafir eşliğinde )
Ama başka bişey yemedin
Yatmadan 2-3 saat önce demli bir kekik çayı

15 MAYIS pazartesi
1 bardak limonlu su
1 kavrulmuş yumurta
1 Domates
Beyaz peynir
3-4 siyah zeytin
1 dilim ekmekle tahin pekmez
ARA
türk kahvedi
2 ceviz
ÖĞLE
2 zeytin yağlı baby enginar
Yarım lahmacun
Ayran
Akşam bitki çayı
İki günde sadece 1 dilim ekmek yedim
3-4 lt su içtim
Zipzip- Cordelia Elhan

inşallah canımm, çok teşekkür ederim desteğin için

Ayy inanmıyorum. Hemen karakola gitgin dimi geçmiş olsun ay çok üzüldüm yaa

Çok geçmiş olsun canım polise haber ver hemen

inşallah canımm çok teşekkür ederim

ahhh yaa çok geçmiş olsun, karakola gittin mi, şikayet etseydin hemen

Nolucak şimdi sadece 8 bin mi gitti yoksa daha fazlamı

Geçmiş olsun karakola gidip şikayetci oldunmu.

Bilmiyorum kızlar kafam durmuş şikayet ettık zaten

Bilmiyorum kızlar kafam durmuş şikayet ettık zaten
Allah nasıl biliyo öyle yapsın bu şerefsizleri hayvan herifler nasıl böyle göz dikebiliyolar yas anlamıyorum 3-4 ay öncede görümcemin kızını dolandırdılar bi 2. El alış veriş sitedinden 20 bin tl si hitti kızın üni. Öğrencisi özel ders vererek biriktirfiği parasını kaptırdı bi p…. Artık boşlukları siz doldurun çok dinirlendim yine yaaa

Ben okuldan sonra gelip yiyorum canım.. O yüzden bu gecıkme, haftasonu bu kadar değilim

Afiyet olsun canım

Canım öncelikle hayırlı olsun bahçeniz çok iyi yapmıssınız almakla. Hem yatırım hem de toprakla ve doğa ile iç içe olmak paha biçilemez. Bizim bahçemiz merkezde. Biz daha çok yatırım için tercih etmiştik. Şu an bulunduğu yer küçük hobi bahçeleri ile doldu. Fakat eşim de ben de çalıstıgımız için bahçeye çok fazla vakit ayıramıyoruz. Yine de boş zamanlarımızda gidip vakit gecirmek kendi sebzemizi üretmek güzel. Kızımda toprakla oynamayı çok seviyor şu sıralar. Çocuklar için bulunmaz fırsat ☺

Bugünkü menüm
Kahvaltı
Davet vardi o yüzden bunlar
1 dilim tava böreği
Domates salatalık
Minik peynir
1 tk ayva reçeli
1 tk çilek reçeli
Az patates kizartma

Ara öğün
Kahve 1 çikolata bayram şekeri gibi
Ara öğün
1 nektari

Akşam
Yayla çorbası
Yeşil salata
Köz patlıcan

Sporlar
45 dk zumba

Kızlar cok kötu yum dolandırıldım nettem bir telefon aldım 8 bin para verdim bilgilerim çalındı tüm param gitti,
Ayyy ciddimisinnnnn hangi kanaldan ettin siparisi ahh kuzum yaaa

Banada nornal.msjdan geldi sorunlar yaşıyoruz diyip link koymus tabiiki basmadım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…