Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Önce tohumları evde fide olarak mı yetiştiriyorsun, biz öyle yapıyoruz. Fasulyeler çok çabuk büyüdü, birbirine girdi, açamadığım yerden kestim, öyle diktik, bakalım tutacak mı?
Salatalık, cery domates ve çileği asıkan saksılara dikip astık. Ay çekirdeği diktik, kabak diktik.
Patlıcan, paprika, sivri biber, siyah domates, etli domates, kokteyl domates bu hafta dikeceğiz.
Birde üzüm dikeceğiz, hepsini evde fideledik, fide olarak dikilecek.
Bu sene sebzeye para vermek yok Allah ın izniyle 🤲🏼
Maşallah bahçene😍 bizim bahçe işinde 3.senemiz..Bildiğimiz seracılardan hazır fide alıyoruz. Bazılarını da direkt tohum olarak diktik. (Fasülye salatalık, kabak). Üzüm ve çileklerimiz geçen seneden vardı bu sene biraz arttırdık☺Biz 2 senedir sebzeye para vermiyoruz lakin bahçe de bir bakım ve düzen istediğinden sebze parasından çok para yiyor kendi başına 🤣

Kahvaltısını geç yapanlar burda mı? 😄

Eklentiler

• IMG_20230516_132459.jpg
    IMG_20230516_132459.jpg
    176,9 KB · Görüntüleme: 26
Kızlar cok kötu yum dolandırıldım nettem bir telefon aldım 8 bin para verdim bilgilerim çalındı tüm param gitti, 😭😭😭😭
Canım siber suçlarla ilgilenen bir bölüme gidiyorsun. Onlar havale ettiğin adrese ulaşıyorlar. Bir yakinim bu şekilde parasını almıştı. Geçmiş olsun üzülme biraz ugrasacaksin sadece.

Ben hemen dünkü menümü yazayım

15.05.2023 menüm

Sabah
Fit yulaflı tost
Şekersiz çay

Öğle
Bir tabak zeytinyağlı taze fasulye
Bir kase basmati pirinç pilavı
Yoğurt

Ara
Bir elma
Bir fincan sütlü kahve

Akşam
Bir tabak zeytinyağlı taze fasulye
Bir kase basmati pirinç pilavı

Su 1 litre spor yok

Zipzip- Zipzip- Cordelia Cordelia
Afiyet olsun canım ❤️ iki kase pilav çok olmuş. Onun yerine salata tercih et.

Önce tohumları evde fide olarak mı yetiştiriyorsun, biz öyle yapıyoruz. Fasulyeler çok çabuk büyüdü, birbirine girdi, açamadığım yerden kestim, öyle diktik, bakalım tutacak mı?
Salatalık, cery domates ve çileği asıkan saksılara dikip astık. Ay çekirdeği diktik, kabak diktik.
Patlıcan, paprika, sivri biber, siyah domates, etli domates, kokteyl domates bu hafta dikeceğiz.
Birde üzüm dikeceğiz, hepsini evde fideledik, fide olarak dikilecek.
Bu sene sebzeye para vermek yok Allah ın izniyle 🤲🏼
Sağlıkla büyüsün yavrucaklar. :KK68: Ellerinize sağlık canım ❤️. Kendini fazla yormuyorsun inşallah :KK20:

selam kızlar :KK60:

dün moralim çok bozuktu.

işimle ilgili bir değişiklik yapacaktım, kesin kararlıydım ve gideceğim de kesin gibiydi.

o yüzden mevcut işyerimde mutsuz olduğum için bu bekleyiş beni heyecanlandırıyor ve bi nebze olsun mutlu olmama sebep oluyordu.

dün ne yazık ki kesin gözüyle baktığım yerin, kesin olarak olamayacağını öğrendim ve çok ama çok mutsuz oldum.

çünkü gerçekten mevcut işyerimdeki haksızlıklar, değer görmemek beni çok üzüyor ve mutsuz ediyor.

hala tam toparlayamadım, sanıyorum ki bir süre buna da alışana kadar mutsuzluğum az da olsa devam edecek ancak tabii ki bu konuda kendimi cezalandırıp beslenmemi bozmayacağım

@Mavikus_ sevgili kaptanım senden de çok özür diliyorum adım ve menü eksiğimiz oldu benim yüzümden ama en azından bundan sonraki günlerde telafi etmeye çalışacağım
umarım bir şekilde istediğin gibi bir işe kavuşursun. iş insan hayatında o kadar önemli ki evet güçlü olmaya çalış. kendini daha da dik tut hatta :)
Kızlar cok kötu yum dolandırıldım nettem bir telefon aldım 8 bin para verdim bilgilerim çalındı tüm param gitti, 😭😭😭😭
geçmiş olsun canım umarım geri alabilirsin çok kötü olmuş
Kahvaltısını geç yapanlar burda mı? 😄
:)))) ben de geç yapıyorum artık ama bu kadar değil tabii. afiyet olsuuun...

umarım bir şekilde istediğin gibi bir işe kavuşursun. iş insan hayatında o kadar önemli ki evet güçlü olmaya çalış. kendini daha da dik tut hatta :)
inşallah çookkk teşekkür ederim :KK60:

dün bir kere daha anladım ki evet gerçekten çok önemliymiş, benim son birkaç aydır mutluluğumun sebebi bu işten ayrılacak olma şansımmış, o şansı kaybedince yine gerginleştim ne yazık ki :KK43:

X