Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Maşallah bahçene bizim bahçe işinde 3.senemiz..Bildiğimiz seracılardan hazır fide alıyoruz. Bazılarını da direkt tohum olarak diktik. (Fasülye salatalık, kabak). Üzüm ve çileklerimiz geçen seneden vardı bu sene biraz arttırdık☺Biz 2 senedir sebzeye para vermiyoruz lakin bahçe de bir bakım ve düzen istediğinden sebze parasından çok para yiyor kendi başına

Kızlar cok kötu yum dolandırıldım nettem bir telefon aldım 8 bin para verdim bilgilerim çalındı tüm param gitti,
Canım siber suçlarla ilgilenen bir bölüme gidiyorsun. Onlar havale ettiğin adrese ulaşıyorlar. Bir yakinim bu şekilde parasını almıştı. Geçmiş olsun üzülme biraz ugrasacaksin sadece.

Afiyet olsun canım iki kase pilav çok olmuş. Onun yerine salata tercih et.

Sağlıkla büyüsün yavrucaklar. Ellerinize sağlık canım . Kendini fazla yormuyorsun inşallah

umarım bir şekilde istediğin gibi bir işe kavuşursun. iş insan hayatında o kadar önemli ki evet güçlü olmaya çalış. kendini daha da dik tut hatta :)
Kızlar cok kötu yum dolandırıldım nettem bir telefon aldım 8 bin para verdim bilgilerim çalındı tüm param gitti,
geçmiş olsun canım umarım geri alabilirsin çok kötü olmuş
Kahvaltısını geç yapanlar burda mı?
:)))) ben de geç yapıyorum artık ama bu kadar değil tabii. afiyet olsuuun...

umarım bir şekilde istediğin gibi bir işe kavuşursun. iş insan hayatında o kadar önemli ki evet güçlü olmaya çalış. kendini daha da dik tut hatta :)
inşallah çookkk teşekkür ederim

dün bir kere daha anladım ki evet gerçekten çok önemliymiş, benim son birkaç aydır mutluluğumun sebebi bu işten ayrılacak olma şansımmış, o şansı kaybedince yine gerginleştim ne yazık ki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…