Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Bende bugün iştahım yok oy verdik sonrası gezmeye çıktık eşim cok israr etti 1 dilim baklava gömdüm
Ondan sonra kalori yakmaya basla 15 dk leslie takılıyorum sizlerle 1tane gömmen iyi sonra iyi yemedin ben 1tane yedikçe dahada yiyesim geliyo durduramam

Bende bugün iştahım yok oy verdik sonrası gezmeye çıktık eşim cok israr etti 1 dilim baklava gömdüm
Afiyet olsun canım. Eşinle diyet konusunda anlaşma yap. Lütfen ısrar etme de...Onun içine sinmiyor yedirmeye çalışıyor ama şu süreçte kaçamaklardan elimizden geldiğince uzak durmamız lazım. Korumaya geçersen minik minik ödüller yaparsın tatlım.

Benimkide cok israr ederdiii dedim daha buay bise demee giyecek birsey bulamıyorum dedim yanii tamam dedim dahada bise demiyo zorlamıyo her diyet yapacağım zaman onun yuzunden bozardım hergün birsey getiriyodu eve abur cuburlar bilmem neler dedim getirme getirirsen sakla

78 den 75ne düşeyim ödül verelim dedim. Eşimde başladı diyete ama birbirimizi cok gaza getiriyo4uz ne yesek dite yaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…