Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Şu ütüyü icat eden de ne bileyim kırışık giyerdik nolcek
Allah mutluluğunu daim etsin dinlenirken gel de bize de bulaşsin
Valla sepetten çoğunu çıkardım, nevresimlerin bazılarını ütülemiyorum artık kumaşına göre karar veriyorum, havlular çok kırışık değilse ütülemiyorum, yatarken giyilen tişörtleri ( pijama sevmiyorum, tişört ve eşofman altı giyerim, eşimi de alıştırdım)ütülemiyorum, içime sinmiyor ama biraz böyle.
Sanırım kedilerin 4 tanesini sahiplendireceğiz , bize 1 tane kalacak
İşim biraz azalacak

Ben bi sır veriyimmi size

Ya sen nerelerdesin çok özledim seni bebiş nasıl peki inşanlah başlarım yarın hayırlısyla
Bende seni cok ozledimm yaaaaa oyy napem kosusturmaktan kızçe durmuyo ayaklandı iyice hersey ağzuna atıyo en zor zamanlarındayım vallahii totom yer gormuyo pilim biteyyy sne napin ikizler nasıll

Bende nerdeyse öyle işte aaa evin kölesiyim anasını satıyım bu nedir havlu ütüle çarşaf ütüle yok aklet don ütüle acaba kim vana ne yapıyoda bukadar özveride bulunuyodum yapmıyorum
Amaaannn gereksiz buluyorum bende yaaa kim ne görüyo sanki nevresim kırışığı kocakoca nevresimleri ütüleyemem yane hele hele atlet gerek yok zaten ütülüçıkıyo makinemden

Sette çalışmaya başladığından beri ben bıraktım o işkeri kime ne lazım ütülesin giysin boş verrr
Kıyamıyorum aslında
Onlar da yardımcı çağır onlar yapsın dediler, ben hareketsiz kalmak istemediğim için kendim yapmaya çabalıyorum.
Sandalyeye çıkamıyorum, camları dilemiyorum, onlar için birini çağıracak, yağmur bittiği zaman

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…