Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Ara öğün niyetine seni yiyebilir miyim kırmızı kuşum ne güzel bir gün yine. Maşşallah

Kaptanım seninle ilerlemek bir zevk olacak

Kaptanım seninle ilerlemek ve senin safında yarışmaya dahil olmak bnm için bir zevk olacakk
Ayyyy çok sevindim
Bu hafta birbirimizi iyice tanıyacağız yarış esnasında kardeşlik , dostluk bağlarımız da guçlenecek Harika öğünler bekliyorum senden. Benim için de çok keyifli bir hafta olacak.

Ayyyy çok sevindim
Bu hafta birbirimizi iyice tanıyacağız yarış esnasında kardeşlik , dostluk bağlarımız da guçlenecek Harika öğünler bekliyorum senden. Benim için de çok keyifli bir hafta olacak.
İki kere yazmısım heyecandan İnşallah güzel bir hafta olur bende aradığım motivasyona erişmiş bulunmaktayım Arkadaşlık ve dostluk kısmı şimdiden oluşuyor zamanla çok daha iyi olacağını düşünüyorumm

Herkese kolay kilo vermeler ve başarılar diliyorum
Mavikus_ benim küçük bebeğim var bu yüzden adımları tamamlayamayabilirim fırsat buldukça yürüyüş yapabiliyorum ama diyete dikkat edip hızlıca kiloları vermek istiyorum

gazamız mübarek olsun inşallah öğünü önceden planlamak çok mantıklı geldi.. yoksa evde 2 çocukla ne denk gelirse yiyorum

Canim benim de 1 yasinda ikizlerim.var tahmin edebiliyorum. Sen saatini sabahdan tak koluna aksama kadar 6000 adima tamamlarsin bence.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…