Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Aşırı derecede zorlanıyorum bu sefer,insülin direncimmi oldu bilmiyorum öncede çok kontrollüydüm şimdi birden bi yemek yeme isteği geliyo lastiği patlak araba gibi yokuş aşağı gidiyorum kontrol etmem çok zor oluyo çok üzülüyorum ben böyle değildim bu beni piskolojik anlamda çok yıpratıyo nasıl atlatıcam bunu hiç bi fikrim yok burda daha kontrollü olurum diye düşünüyodum ama hala aynıyım :KK61:

Günaydınlar hanımlar :KK200:
Günaydın canım 😘❤️
günaydın kızlar :KK60:
Günaydın 😘❤️
Herkese günaydın :KK68: :KK200: :KK68:
Günaydın😘❤️
Aşırı derecede zorlanıyorum bu sefer,insülin direncimmi oldu bilmiyorum öncede çok kontrollüydüm şimdi birden bi yemek yeme isteği geliyo lastiği patlak araba gibi yokuş aşağı gidiyorum kontrol etmem çok zor oluyo çok üzülüyorum ben böyle değildim bu beni piskolojik anlamda çok yıpratıyo nasıl atlatıcam bunu hiç bi fikrim yok burda daha kontrollü olurum diye düşünüyodum ama hala aynıyım :KK61:
Böyle yaparsan olmaz. Negatif olmak iyi değil. Pozitif ol kilo neymiş 😉 doktora git bakalım tahlil yaptırdım canim☺
günaydın kızlar :KK60:

bu haftayı çok kötü geçirdim, dün tek öğünle kapatıp bugün tartılırım diyordum ama dünü de batırdım :KK43:
ve anlıyorum ki 1,5-2 kg almış durumdayım ama tartıda o rakamı görmeye hazır değilim :KK47:

o yüzden haftaya cuma tartılıp bildirim yapacağım ben Cordelia Cordelia
Tmm dikkat et canım. Ben ee yarın tartışacağız acil bi işim çıktı dışarıdayım.❤️

Günaydınnn..
Yeniden başlıyorum inşallah.. Cordelia Cordelia
diyete hızlı bir giriş yaparak sabah 1 simit yedim 🫠 devamını toparlamaya çalışacağım inşallah.. desteklerinizi bekliyorum.. özellikle emziren anneler bu tatlı krizleriyle nasil baş ediyorsunuz.. aniden açlık bastırıyor tatlı birsey yemeden kendime gelemiyorum 🥲

Eklentiler

• 20230505_083318.jpg
    20230505_083318.jpg
    31,2 KB · Görüntüleme: 41
Günaydınnn..
Yeniden başlıyorum inşallah.. Cordelia Cordelia
diyete hızlı bir giriş yaparak sabah 1 simit yedim 🫠 devamını toparlamaya çalışacağım inşallah.. desteklerinizi bekliyorum.. özellikle emziren anneler bu tatlı krizleriyle nasil baş ediyorsunuz.. aniden açlık bastırıyor tatlı birsey yemeden kendime gelemiyorum 🥲
Hayirli olsun başlangıcın 😘

X