Popüler Konu LenaG ile MasterFit

6B9CDF70-F5B7-47AF-8F75-02A62703E5B5.jpeg
Bu da benim başlangıcım olsun
Takımlarda olmak istemiyorum çünkü bazen aşırı ödem oluyor

Bugün 2 öğün yiyorum kızlar
5 MAYIS
SABAH
1 bardak limon suyu
1 büyük bardak bitki çayı
1 küçük salatalık
2 domates
Bol peynir
4-5 zeytin
2 dilim ekmek
(Tatlısız kahvaltı edemiyorum tek sorunum :KK43: ekmekleri bal kaymakla yedim )
ARA
Yok
ÖĞLE
Yok
AKŞAM
(Akşam yemeği olarak ki bugün başka bişey yememeyi umuyorum)
Çorba
İlerleyen saatlerde çok acıkırsam biraz çekirdek yerim belki 1 bardakta süt içerim Cordelia Cordelia
Menülerimi eleştirin 🙏🏻🙏🏻🙏🏻
Yemek saatlerinide yazarsan daha iyi yorumlariz birde su miktarını belirtmemissn canim
Diyette su önemli

Bugün 2 öğün yiyorum kızlar
5 MAYIS
SABAH
1 bardak limon suyu
1 büyük bardak bitki çayı
1 küçük salatalık
2 domates
Bol peynir
4-5 zeytin
2 dilim ekmek
(Tatlısız kahvaltı edemiyorum tek sorunum :KK43: ekmekleri bal kaymakla yedim )
ARA
Yok
ÖĞLE
Yok
AKŞAM
(Akşam yemeği olarak ki bugün başka bişey yememeyi umuyorum)
Çorba
İlerleyen saatlerde çok acıkırsam biraz çekirdek yerim belki 1 bardakta süt içerim Cordelia Cordelia
Menülerimi eleştirin 🙏🏻🙏🏻🙏🏻
Kahvaldı sabah 09:00
akşam yemeği 15:30/16 gibiydi. Bi fincan kahve içtim saat 18:00 gibi hala bişey yemedim 1 lt su içmişimdir çok az içiyorum bu aralar :KK43:

Evet 7 aylik bir kızım var bastan beri fazla emen bir bebek degildi 6 ay dolana kadar zor emzirdim sonra bıraktı
Bebekten sonra diyet yapmakda zormuş eski direncimi göremiyorum kendimi süt olsun diyede ayarsız beslendim gece gündüz farketmeden yedim
Simdi önceliğim saatleri ayarlamak akşam 7 den sonra kilo aldıran herseyi keserek basliycam tatlilardan uzak durmaya calisicam en azından minmuma indiricem
Başka tavsiyen olursa da dinlerim
Benim bebeğim 5 aylık.. memeye çok düşkün değil ama emdiği kadar emziriyorum gunluk sagiyorum. Benim insülin direncim var. Hamilelikte kötü beslendim doğum sonrasi iyice saldım.. aralıklı oruç yapabilirsen güzel olur.. Ben hamilelik öncesi yapıyordum çok faydasını gördüm.. bugün ki menunde güzel görünüyor 🥰
Bugün hiç yemek yemedim hep disardayim. Ama gofret yedim cerez yedim ama ekmek bile sürmedim ağzıma🙄🤣
Ahaahhh bu aynı ben🥲

5 mayıs cuma menum
9.00
1 simit 1kk peynir 7 zeytin 1 salatalık
11.40 1 muz
13.00 2 dtbe yumurtalı kuru biber kavurması 1kk peynir 1 baklava
15.00 1 kivi yarım elma 3 erik 2 yeni dünya 1 kahve
18.00 1 tabak tavuklu pilav 1 sb ayran
19.00 6-7 cips 1 avuç karışık kuruyemis
2 litre su
10.644 adım
Cordelia Cordelia

Eklentiler

• Screenshot_20230505_213921_Huawei Health.jpg
    Screenshot_20230505_213921_Huawei Health.jpg
    43,3 KB · Görüntüleme: 25
Bende öyle düşündüm eve gelince eksiği kapattım bugün kına da yok naparsam 🙄🤣
Ekmek masumiyetini kanıtlamak için bayağı yorulacak :işsiz:
Sezen den masum değiliz şarkısını armağan ediyorum hepimize ❤️😅
Benim bebeğim 5 aylık.. memeye çok düşkün değil ama emdiği kadar emziriyorum gunluk sagiyorum. Benim insülin direncim var. Hamilelikte kötü beslendim doğum sonrasi iyice saldım.. aralıklı oruç yapabilirsen güzel olur.. Ben hamilelik öncesi yapıyordum çok faydasını gördüm.. bugün ki menunde güzel görünüyor 🥰

Ahaahhh bu aynı ben🥲
Bak yanlız değilim 🤣❤️

Hayırlı geceler hanımlar bı elim hamurda yine. Benim gece yarısı yogurdugum hamurlar meşhurdur 😅
Eşime çocuklara kahvaltı beslenme derken iyi oluyor. Dışarıya çok ozenmiyorlar (güzel yaparım yani) kalanida buzluğa atıyorum yarım saat önce çıkarınca taptaze oluyor hem bana hem onlara kolaylık anlayacağınız 🤩
Neden gece derseniz küçük oğlan hamur yemeyi seviyor bana kalmıyor 😅

Hayırlı geceler hanımlar bı elim hamurda yine. Benim gece yarısı yogurdugum hamurlar meşhurdur 😅
Eşime çocuklara kahvaltı beslenme derken iyi oluyor. Dışarıya çok ozenmiyorlar (güzel yaparım yani) kalanida buzluğa atıyorum yarım saat önce çıkarınca taptaze oluyor hem bana hem onlara kolaylık anlayacağınız 🤩
Evet evde yapınca iyi oluyor canım. Eline sağlık 🧿🥰

Ellerine sağlık canım, benim komşu da hem sık hem güzel yapar, zaten benim kilonun bir kısmı onun suçu, anlayacağın ben masumum 😅

X