Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Hoş geldiniz o zaman. Kaptanlarimiz Zipzip- ve Cordelia . Haftalık gruplar halinde yarismalar yapıyoruz. Tanışma esnasında fikir edineceksiniz. Sorularınızı bekliyoruz.
Hoşbuldum adım da bir sınır var mı ? 10.000 mi olacak illa yoksa aşağısı olur mu ?

valla bu menülerle ve regl sıkıntısıyla cumaya tartıda kaç çıkarız bilmem
Regl neyseki bir hafta sürüp geçer ve sen de toplarsın canım,telafi edilir sorun olmaz insallah
Afiyet olsun canim ❤

Evet canim tutuyorum
Gece kalkmak cok zor geliyor sabah uyanamiyorum garip bir döngü icerisindeyim
Oğlum tutuyor diye kalkıyorum ben de ,gün sayıyorum Allah affetsin
Afiyet olsun kaptanim
Teşekkür ederim kaptanim
aynen öyle. sabah kalkıp bir de işe gidiyorum çok şükür. Ramazan da geçiyor. 8 gün kaldı
Bı gün sayan daha buldum
Afiyet olsun canım 15 sarmayı nasıl saydın sarmanin kalorisi yüksek diye biliyorum canım,bir de tatlıyla birlesince yanrina ödem yapabilir, eksideyim demişsin ya,artıya geçersen moralini bozma iftardan kaynaklı günlük bir degisimdir.Bugun iftarı daha hafif atlatırsan cumaya yine eksi olursun inşallah
Afiyet olsun canım
Hayırlı Ramazanlar hanımlar

Nasılsınız bakayım bı hal hatır sorayım dedim.
Hayırlı ramazanlar,hamd olsun canım sen nasılsın?(Toprak kokusuydun de mi?)
Oyy maşallah
Canım menü puanı veriliyor ya kötü de olsa sen yaz menunu
Elhan Elhoşumm iyi ki doğdun iyi ki seni tanıdım sevdiklerinle nice mutlu senelere
Aa doğum günün mu @elhan Rabbim nice sağlıklı,huzurlu, fit seneler nasip etsin,doğum günün kutlu olsun
Hoş geldiniz
Sahur menüm
Yarım haşlanmış patates
1 haşlanmış yumurta
Domates ,salatalık ,yeşil biber
2 ince dilim tam buğday ekmeği
1-2 çatal beyaz peynir
Şekersiz çay
Su Zipzip- Cordelia
Afiyet olsun

Kızlar regl olmuşum

halbuki 5 günüm vardı daha, ben de diyorum bu tatlı isteği nedir böyle
Bende de adet düzensizliği var en son doktora gittim adetim gelsin diye hap verdi hap bitti hala yok gelmedi doktor adetin 5 günü gekeceksin muayene için dedi ama bayrama gelirse nasıl olacak bilmiyorum

Hoşgeldin canım
Adet düzensizliği için mumiyu araştır istersen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…