Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Allah iyilik versin canım benim🥰 evde durumlar nasıl?Eşin,çocuklar?Bı düzen kurabildiniz mi?
Amin amin canım benim. 😘 Allah razı olsun.
Hamdolsun düzene girdik şükür. ( Eşimle aram pek iyi olmasa da)
Daha yeni rahat uyuyabiliyorum. Çocuklarla aynı odadayiz, düzenimiz ilk zamanlara göre daha iyi.
Tabi daha o psikolojiyi atamadim.

Kızlar regl olmuşum :KK43:

halbuki 5 günüm vardı daha, ben de diyorum bu tatlı isteği nedir böyle
Bahardan olabilir mi acaba ya da kilo alıp vermek de etkiliyor ya,onceldigin için de erken gelmiş olabilir☺️ geç gelmesinden iyidir sanki🤭
Ben de 1 Nisan'da olmuştum.İlk4-5 gün damla damlaydi,sonra hiç olmadığı kadar yoğun oldu.simdi azaldı tekrar a bitmedi hala🥴 tatlı isteğim de olmamıştı(sürekli tahin pekmez yedigimden olabilir😂) bugün yemedim tahin pekmez, canım çok tatlı istiyo🥴
Daha yeni rahat uyuyabiliyorum. Çocuklarla aynı odadayiz, düzenimiz ilk zamanlara göre daha iyi.
Her şeyin bi zamani var bakarsın onunla da düzene girer zamanla
İyi olmanıza sevindim,kolay değil ,yavaş yavaş olacak , zamanla düzenin daha da kuruldukca rahatlayacaksin inşallah🤲

Bahardan olabilir mi acaba ya da kilo alıp vermek de etkiliyor ya,onceldigin için de erken gelmiş olabilir☺️ geç gelmesinden iyidir sanki🤭
Ben de 1 Nisan'da olmuştum.İlk4-5 gün damla damlaydi,sonra hiç olmadığı kadar yoğun oldu.simdi azaldı tekrar a bitmedi hala🥴 tatlı isteğim de olmamıştı(sürekli tahin pekmez yedigimden olabilir😂) bugün yemedim tahin pekmez, canım çok tatlı istiyo🥴

Her şeyin bi zamani var bakarsın onunla da düzene girer zamanla
İyi olmanıza sevindim,kolay değil ,yavaş yavaş olacak , zamanla düzenin daha da kuruldukca rahatlayacaksin inşallah🤲
İnşallah sağol canım❤️

Kızlar regl olmuşum :KK43:

halbuki 5 günüm vardı daha, ben de diyorum bu tatlı isteği nedir böyle
off yasmin ben de istediğim gibi kilo veremiyorum hayatımda ilk defa. spor yapamıyorum ondan mı acaba. ama vaktim olmuyor ki ekstra spor yapmaya. çok canım sıkıldı bu hafta bu duruma

😂😂 Regl neyseki bir hafta sürüp geçer ve sen de toplarsın canım,telafi edilir sorun olmaz insallah🤗

Oğlum tutuyor diye kalkıyorum ben de ,gün sayıyorum Allah affetsin🙈

Teşekkür ederim kaptanim 🥰

Bı gün sayan daha buldum😅

Afiyet olsun canım🤗 15 sarmayı nasıl saydın😁😁 sarmanin kalorisi yüksek diye biliyorum canım,bir de tatlıyla birlesince yanrina ödem yapabilir, eksideyim demişsin ya,artıya geçersen moralini bozma iftardan kaynaklı günlük bir degisimdir.Bugun iftarı daha hafif atlatırsan cumaya yine eksi olursun inşallah🤗🤗

Afiyet olsun canım 🥰

Hayırlı ramazanlar,hamd olsun canım sen nasılsın?(Toprak kokusuydun de mi?🙈)

Oyy maşallah😍😍😍

Canım menü puanı veriliyor ya kötü de olsa sen yaz menunu🤗

Aa doğum günün mu @elhan😍😍 Rabbim nice sağlıklı,huzurlu, fit seneler nasip etsin,doğum günün kutlu olsun🥰🥰🥰🥰🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉

Hoş geldiniz🌷

Afiyet olsun💙
Kaptanim tesekkur ederim.ortalama bisey yazayim dedim 2 3 az yada fazla olabilir tam saymadim acikcasi
Insallah yarin ekside olurum Kaptanim :KK200:

ADINIZ: ( isteğe bağlı ) Leyla
YAŞINIZ: 36
BOYUNUZ: 160
KİLONUZ: 83
HEDEF KİLONUZ:65
MEDENİ DURUMUNUZ:evli
MESLEGINIZ: ev hanımı
ÇOCUK SAYISI: 1
KİLO ALMA NEDENİNİZ:ilaçlar ,doğum ve adet düzensizliği ,hareketsiz yaşam ,depresyon
SAĞLIK SORUNUNUZ VAR Mı: evet
KİLO VERMEYİ İSTEME NEDENİNİZ sağlıklı olmak
Hoşgeldiniz

Selamm
12 nisan çarşamba
9.30 1 tb tost 7 zeytin salatalık yeşillik 1 kahve
11.30 7 iğde bir kaç kuruyemiş
13.30 4 yk pilav Salata et haşlama
17.30 1 kivi yarım elma 1 avuç kuruyemis
19.30 2 yk pilav 1 köfte Salata 3 hurma 1 magnolia
Su 2 ye yakın
Zipzip- Zipzip- Jasminium84 Jasminium84
13269 adım Cordelia Cordelia

12.04.2023
İyi geceler Hanımlar
Sahur :. 1 bardak su
İftar: 1taba ıspanak yemeği
2parca fırında yağsız mücver
6300 adım 30dk eliptik bisiklet
@Zıpzip , Cordelia Cordelia , Jasminium84 Jasminium84

Selam kızlar bu akşam iftara kv ye gittik köye, şimdi geldim eve yazamadım bu saate kadar

Sahur
1 haşlanmış yumurta, 1 kaşarlı tost, domates salatalık,5 zeytin

17.00 3 dilim armut( orucum bozuldu, regl oldum 🤦)
İftar
1 kepçe mercimek çorbası, yarım tabak güveç, 3 yk pilav, 1 kepçe kuru fasulye, az pide

Tulumba tatlısı
Şu: 1.5 lt anca Zipzip- Zipzip- Jasminium84 Jasminium84
afiyet olsun kızlar :KK60:

ayaklarına sağlık :KK60:

Canım Elifim çok teşekkür ederim. Burada olduğum ve bu güzel dileklerini okuduğum için çok mutluyum. :KK68: :KK60: iyi kilerimin en tatlı arkadaşısın. Nice yillarimiz olsun. :dua:
doğum günün kutlu olsun, sevdiklerinle beraber şahane bir yaş dilerim, tüm dileklerin gerçekleşsin inşallah :KK200::KK60:

yeme düzenim değişti ya canım muhtemelen o etkiliyor, aslında evet erken olması daha iyi tabii ve hatta cumartesi kızımın doğum günü vardı tutmasam mı diye bile düşünüyordum güzel denk geldi amaaaaaa yarın Cuma :KK47::mad:

senin düzensizliğin normal canım yavaş yavaş girer düzene

çok da kasma kendini yemeyeceğim diye bence 1 tatlı kaşığı yiyeblirsin saat çok geç olmadan

off yasmin ben de istediğim gibi kilo veremiyorum hayatımda ilk defa. spor yapamıyorum ondan mı acaba. ama vaktim olmuyor ki ekstra spor yapmaya. çok canım sıkıldı bu hafta bu duruma
sen sporla güzel verirdin canım, muhtemelen etkiliyordur. evet 2 çocukla insanın totosu yer yüzü görmüyor ama bir spor kadar olmuyor

Ramazan sonrası sabahları Leslie'ye başlayacağım ben, istersen sen de takıl bana 20şer dk olsun yapalım

ADINIZ: ( isteğe bağlı ) Leyla
YAŞINIZ: 36
BOYUNUZ: 160
KİLONUZ: 83
HEDEF KİLONUZ:65
MEDENİ DURUMUNUZ:evli
MESLEGINIZ: ev hanımı
ÇOCUK SAYISI: 1
KİLO ALMA NEDENİNİZ:ilaçlar ,doğum ve adet düzensizliği ,hareketsiz yaşam ,depresyon
SAĞLIK SORUNUNUZ VAR Mı: evet
KİLO VERMEYİ İSTEME NEDENİNİZ sağlıklı olmak
hoşgeldinz :KK200:

Sahur menüm
Yarım haşlanmış patates
1 haşlanmış yumurta
Domates ,salatalık ,yeşil biber
2 ince dilim tam buğday ekmeği
1-2 çatal beyaz peynir
Şekersiz çay
Su Zipzip- Zipzip- Cordelia Cordelia
Afiyet olsun canim 💜
12 Nisan Çarşamba

İftar

1 kase mevsim salata
4 yk kuru fasulye
4 Yk pilav
1 Elma
1 bounty dondurma

Su: 2 lt
Adım: 8449
Eki Görüntüle 3232515

Zipzip- Zipzip- Cordelia Cordelia
Afiyet olsun kaptanim ❤
12 Nisan menü
İftar
1 2 kaşık çorba
4 5 kaşık et kavurma
3 hurma
1 kase sütlaç

İftar sonrası 1 kupa kahve 1 cevizli sucuk 4 5 tane badem
1 5lt su
Adımları toplu atacağım kızlar aşırı yoğunum gelemiyorum aklımda adımlar Zipzip- Zipzip- Cordelia Cordelia
Afiyet olsun canim ❤

12 Nisan 2023
4590 adım
Cordelia Cordelia Jasminium84 Jasminium84

Dün akşam başım o kadar çok ağrıdıkı sersem gibiydim akşam yürüyüşümü yapmadım kaptanım 😔

Eklentiler

• AC8E8C72-C73C-4EA2-AFE5-9B3CE8011AD6.png
    AC8E8C72-C73C-4EA2-AFE5-9B3CE8011AD6.png
    88,7 KB · Görüntüleme: 22
Daha iyi olun inşallah canım 🥰

afiyet olsun kızlar :KK60:

ayaklarına sağlık :KK60:

doğum günün kutlu olsun, sevdiklerinle beraber şahane bir yaş dilerim, tüm dileklerin gerçekleşsin inşallah :KK200::KK60:

yeme düzenim değişti ya canım muhtemelen o etkiliyor, aslında evet erken olması daha iyi tabii ve hatta cumartesi kızımın doğum günü vardı tutmasam mı diye bile düşünüyordum güzel denk geldi amaaaaaa yarın Cuma :KK47::mad:

senin düzensizliğin normal canım yavaş yavaş girer düzene

çok da kasma kendini yemeyeceğim diye bence 1 tatlı kaşığı yiyeblirsin saat çok geç olmadan

sen sporla güzel verirdin canım, muhtemelen etkiliyordur. evet 2 çocukla insanın totosu yer yüzü görmüyor ama bir spor kadar olmuyor

Ramazan sonrası sabahları Leslie'ye başlayacağım ben, istersen sen de takıl bana 20şer dk olsun yapalım
sporsuz olmuyor kesinlikle. normalde yendiğimden çok az yediğim halde veremiyorum. bi şekilde zaman bulup yapıcam. katılırım inşallah. neler yiyip ne kilolar veriyordum biliyorsun. olay spordaymış meğer yemekte değil

X