Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Xiomi nin tartısı abla yağ kilo vücut yaşı ölçuyor benmki 71di 84 kiloyken
vay anasını desene tartıya göre 50 nin altına düşmek için 70 kiloya inmemiz lazım , o kim ki bize kriter olsun akıllı tartı da ne kötü insanın moralini bozuyor yavvfff:))

seviyorum kız senin gibi insanları, o kadar da erken gitmesen mi gülüm yaa

vuhuuuuuu

Cok sükür üstümden büyük bir yük kalkti. Agrisi hic olmadi cok sükür ama sislik tam gaz devam

Evet haftaya bildirecegim Allah izin verirse
inşallah şişide çabuk iner doktor bir şey önermedi mi soğuk veya buz uygulama diycem de yeri minnacık yer nereye konsun buz

Beceremiyorum abla geç gitmeyi huzursuz oluyorum birde bazen ufak tefek aksilik oluyor o yüzden de hep erken çıkmaya dikkat ederim
çünkü birini bekletmenin bile kul hakkı olduğunu biliyorsun ya ondan böylesin gülüm eskiden asosyal olmaya karar vermeden önce bende senin gibiydim az erken gidip 45 dk 1 saat başkalarını bekleyince ve her hafta aynı şeyler olup, insanların rahat tavırlarını görünce baya şaşırıyordum

Beklemeyi de sevmem ablaben saatimden önce geliyorsam karşındakide anlastigimiZ saate orda olmalı geç kalındığında uyuz oluyorum

mukemmmeeeelll bayıldimmmmmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…