Popüler Konu LenaG ile MasterFit

aferinn simay bu bittiii bölgesele devam .... ısını kaybetmeee

sporunu yapmayan yapamayan yapmak isteyipte kalkmayannn de haydiiii

3 omirilik ameliyatim ve 70 gün önce 2.sezeryanim var. Yapabilenin önünde saygiyla eğilirim ama ben yapmaya kalksam g.tü başı dağıtırım ancak . Yinede yaparken dikkat et lütfen . Hicbir saglik sorunum yokken yere birden eğilip doğruluyord ve omiriligimi yırttım.

evet bende merak ediyorrummmmm Hedef_69 1. oldun ve ilk takım kurma şerefi sana ait

bunlar tarihee gececek

cok gecmis olsun canimmm allah acil sifalar versin

canım bir haber var mı en son ne durumda
Canim sabah uyanmis arayacaktim ama hic sorma basima gelenleri

Benim kucuk kiz annemgilde dustu kafasini masaya carpti
Kanlar akti o an direk kucakladim soguk kanliligimi korumaya calisiyorum ama elim ayagim titriyodu arabayi nasil surdum bilmiyorum acile gittik
2 doktor geldi bakti dikis atmayalim dediler kucuk oldugu icin
Pansuman yapip gonderdiler ama ben benden gectim
Simdi uyuttum
Iyi cok sukur genel durumu falan iyi yani
Allah beterinden korusun

Bende durumlar bu kizlar ne yedim ne ictim hic hatirlamiuorum kendime gelim yazarim insallah

oyyyy canımmm allahım esirgemis korumusss yine . allahım acil sifalar versin canımm
cok üzüldümm
uyumaya calis dinlen sende canim benimm

yazarken sende sort terlik giy bari
Dilekte pek aktif degilki nasil takim kuracak bundan sonra takimina bakmasi lazim Hedef_69 nerdesin kiz

Gecmis olsun canim

oyyyy canımmm allahım esirgemis korumusss yine . allahım acil sifalar versin canımm
cok üzüldümm
uyumaya calis dinlen sende canim benimm
Oyle canim. Allah esirgedi valla verilmis sadakamiz varmis.
Inan gun icinde yorucu sey yapmadim ama kendimi cok yorgun hissediyorum. Simdi yatiyorum
Yarin sakin kafayla yazmaya calisirim listemi
bluegreeneyes sende aklimdasin canim
Gecmis olsun canim
Sagol canim

Çok geçmiş olsun.

canımm stres sıkıntı seni yormus olmali sabah olsun hayirla gelsinn cok opuyorum ranbim beterinden korusun

Afiyet olsun canım
Slm kızlar iyi geceler nasılsınız konsept değişmiş beni de dahil edin size zahmet öpüldünüz Zipzip- E Elif_Eylul Cordelia
Selam canim
geçmiş olsun şükür bir yerinize ana kız önemli bir şey olmamış kırık çıkık burkulma falan yok
Sağol canim
Afiyet olsun gecmis olsun canim
Senin ne isin var kaydirakta çocuk musun kiz
Bende kizi kaydiraga oturtmaya calisirken dustun sandim
Bacaginin resmini ucundan gorunce tarti fotosu sandim
Tekrar gecmis olsun yara kremi sur canim
Sagol canim
Kiz anneeee anneee birlikte kayalim dedi ben napcam orda dedim ağladi 1 2 derken ücuncuye kucagina al beni dedi kayakta dik uzun hizli kayiyor anlamadim dengemi kaybettim eylulle birlikte cumburlop yere yerde beton
Sagol canim
Sagol canim
Gecmis olsun canim
Afiyet olsun canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…