Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Ellerine sağlık kaptanim

Herkese İyi Akşamlar

1. MasterFit yarışmamızı başlatıyoruzzzzz. Bu hafta yarışmaya katılmak istemeyen varsa bildirsin lütfen. Kilo bildiren herkes bu yarışmalara katılmak istiyor kabul edeceğiz.

Yarışmada Yıldızlar Takımından en çok kilo veren arkadaşımız, Kırmızı Takım kaptanı olacak. Kendine, rakip kaptan seçecek, öncelikle Kırmızı takım kaptanı bir üyeyi kendi takımına seçecek. Sonra mavi Takım kaptanı..
Bu şekilde iki takım belirlenecek. Bu takımların üyelerinin kilo verme yüzdeleri toplanacak ve üye sayısına bölünecek. En çok kilo veren takım kazanacak.

Kilolarımızı. tarih ve nick yazısı yazdığmız bir kağıdı tartı üzerine koyarak her Cuma saat 15.00 'a kadar bildirmeniz gerekmektedir.

Hayırlı olsun Herkese Başarılar. Bu hafta en çok kilo veren Hedef_69 arkadaşımız Kırmızı Takım Kaptanı olmuştur.
Kendisini Tebrik ediyorum.
Rakip Kaptanı seçmeni rica ederiz. (Mavi Takım Kaptanını)

Bu öneri için askrhpozitif arkadaşımıza teşekkür ederiz.

Zipzip- E Elif_Eylul

Başlasın yarış rica ederim canım benim inşallah faydalı olurda hep birlikte eririz

Eline saglik canim

Ellerinize sağlık kaptanlarım , ay çok heyecanlandım. Yarış başlasın

Hayırlı olsun bakalim

ayy olmuş bitmiş bile maşallah , çok çabuk iyileşsin inşallah kuzum yaaa , pek ağrısı yok değil mi şiş harici
Cok sükür üstümden büyük bir yük kalkti. Agrisi hic olmadi cok sükür ama sislik tam gaz devam
Guzel eksi tebrik ederim canim

Halay cekecez zorla sanırım

Tamam canim haftaya bildirirsin

Bende sırf merak ettigim icin tarti aldim
Evde 3 tane tarti vardi
Evet haftaya bildirecegim Allah izin verirse

Menüm gelsin

Sabah(11:00)
1 yumurta ile menemen
1 dilim ekmek
Domates
Salatalık
Zeytin
Peynir
1 bardak tek şekerli çay

14:00
1 kupa sutlu türk kahvesi
2-3 cikolatali Antep fıstığı draje

17:00
2 biber dolması
1 kase yoğurt

21:00
2 incir

Sıvı: 1 lt Dukan birasi,1 kupa detox çayı, 2 lt su
Adım :7107

Zipzip- Cordelia E Elif_Eylul

Eklentiler

• Screenshot_2021-09-17-21-57-14-861_com.xiaomi.hm.health.jpg
    43,1 KB · Görüntüleme: 20
Hadi bunu anlarimda benimki biraz dengesiz konusuyor geçende sen boyle iyisin biz seni böylesin diye aldik dedi. Şişmanim diye mi aldiniz yani dedim şimdi de ben gibi kilo vermk istiyor
senin kv her zaman bir hoştu gülüm açıkça ortada sen şişman kal kendi zayıf fit olsun istiyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…