Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Sıcak bir yandan, mesela benim ufaktan okul telaşı da başladı. Kışlık hazırlıkları, günlük işler. Eylül sonu eski haline döner burası. Sen nasılsın bebiş nasıl
İnşallah döner eski halini baya özledim biz iyiyiz çok şükür canım birbirimize alışmaya çalışıyoruz düzen kurmaya onu oturtmaya çalışıyorum bir yandan değişik durumlar işte

cok sagol canim, insallah pazartesi gununku arti gidecek cumaya ve eksi gelecek

Hanımlar iyi misinizsıcakta herkes dağıldı valla. Dün gece hiç uyumadım sıcaktan, berbat haldeyim. İnşallah bu gece biraz serin olur
oyy canim ya, kotu tabiki uyuyamadiysan. Bizim de dun gece burda firtina vardi baya gok gurlemesi filan, ben de onun sesinden cok uyuyamadim. Ama sabah 3 kahve icince kendime geldim
sen nasilsin cnaim, gecti mi uykusuzlugun?

dondurmanin 4 top olmasi biraz fazla olmus cnaim, ama genel olarak gunu guzel kapatmissin. Eminim sicakta rahatlatmistir dondurma az da olsa.

afiyet olsun canim, menun vitaminli mineralli ve dengeli olmus. Cumaya guzel eksiler gor insallah

afyet olsun cnaim, adimin harikaaaa

Herkese günaydın bugün saat 7 de aydı benim içinbugün ilk defa 3 çocukla evde yanlız kalicam kaç gündür eşim vardı bugün şirketten çalışıyormuş bakalım nasil bir gün geçecek
bizim de gun genelde erken basliyor, 7 civari
Nasil gecti canim gunun cocuklarla?

Günaydın tutkucugum nasılsın yoğunluğunu atlatsbildin mi
ay kuzum esim bu ayın başında amelyat oldu 3 kez kontrolu vardj gelen giden misafir derken su an an an itibariyle yuruyuse cıktımmmmm ayy nasil ozledim sporu yuruyusu şistim sanki huzursuz oldum ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…