Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Sabah
Peynir
Zeytin
Domates
Bir tane sigara böreği
Cay

Öğlen
Kahve

Akşam
Izgara ayran
5 sarma 😨

Zipzip- Zipzip-
Hedef_69 Hedef_69

Bugün misafirlerim vardı menüm berbat sonrada dısarı cıktık zor bir gündü😂
Yarın tam gaz devam cumaya güzel bir eksiyle gelicem kaptan merak etme Hedef_69 Hedef_69 🤩
Sana güveniyorum cnm eminim telafi ediceksindir😘

Bende burada verdim o kilotu zaten,sağolsun arkadşlarda hep destek oldular gaza getirdiler.
Haytımda ilk defa bu kadar diyet yaptım,daha öncekşler hep sama sapan olmuştu yemezdim bile.
İrade çok önemli burada,hep şunu söyledim kendimede arkadaşlarada,iç sesi değilde dış sesini dinle diye,avm misali yemek bölümü hadi ye derken kendime hayır yenmez onlar dedim çıktım mesela.Öyle çok iştahlıda değilimidir,arada kaçamaklar yapmadım mı elbette yaptım.
Benim çok komik bir sözüm vardır,bitterli gofretler varya bayılırım ona,onu yedimmi hemen sayfaya yazardım bugün gofrete nikahı bastım derdim :KK53: :KK200:
Kabaj detoksu çok iyi,birde tarçınlı hindistan cevizi yağlı Türk kahvesi kesin dene derim acayip yağ yaktırıyor.

İnşallah canımcım,bir tatlı dil bile herşeye bedeldir zaten kırmadan üzmeden :KK200:

Benim beybi emiyor diye hiç detoks olaylarına girmedim ama artık eşek kadar oldu ya. Haftada bir yapabilirim öyle şeyler. Bir devam edeyim kilomun durduğu noktada yapacağım. Kahve çok lezzetli gibi duruyor merak ettim 😍😍

Haklısın canım 😉

Geçmiş olsun canım 😘
Sağol canım💕
Hedef_69 Hedef_69
Kinoalihatun Kinoalihatun

Yarin bildirimlerinizi özel mesajla fotografli ve nikli olarak bekliyorum kaptanlarim🤗🤗

Diger bildirimlerde fotograf sarti yok en gec 13.00 e kadar bekliyorum kizlar 🤗🤗
Tmm kaptanım💙
Menümü yazayım
Sabah
Fit yulaflı tost
Domates ve salatalık
Zeytin
Şekersiz çay

Öğle
Bir avuç fındık

Akşam
İki tabak mercimek çorbası
Salata

Su 3 litre
Spor 2188 adım
İki saat ev temizliği

Zipzip- Zipzip- Kinoalihatun Kinoalihatun

Eki Görüntüle 3109201
Afiyet olsun canım💕
7 Ağustos Pazar

Sabah 11.30

Birkaç kaşık salçalı sosis
Domates acı yeşil biber
Bir dilim süzme peynir
2 top haşhaşlı ekmek

Akşam 19.00

Bir lahmacun yeşillik ile
Yarım bardak ayran

Afiyet olsun canım
Bugunku menum
09:00- 2 haslanmis yumurta, 1 dilim peynir
12;00- 1 kase bulgur pilavi, 1 porsiyon balik, 1 kase salata
15:00- 2 buyuk tabak karpuz
18:00- 1 tabak karpuz, 2 dilim peynir
21:00- 1 tabak karpuz

Karnim agridi karpuz yemekten.
Su:3lt
Spor; 6800 adim
20 dk tempolu yuruyus
Afiyet olsun canım
💙
Zipzip- Zipzip- Kinoalihatun Kinoalihatun Hedef_69 Hedef_69 @Elhan

7 Ağustos pazar

Kahvaltı 10.30
1 kk peynir 1 d hindi füme
4 tuzsuz zeytin 6 tane patates kızartması
Domates salatalık biber
1 d ekmek 3 d karpuz

Öğle 15.00
Yarım gözleme kıymalı kaşarlı

Akşam 21.00
2 d ızgara et
5 ızgara mantar
1 kase salata

Su 2 lt

Spor
25 dk yüzme
20 dk tempolu yürüyüş
Adım 8.455
Afiyet olsun canım
ADINIZ: ( isteğe bağlı )
YAŞINIZ: 36 buçuk:p
BOYUNUZ: 1.69
KİLONUZ: 106.2
HEDEF KİLONUZ: şimdilik 92 sonra 85 sonra 71:) çünkü önce obezlikten çıkmam lazım sonra şişman sonra fazla kilo sınırı şeklinde gidiyor. Nihai hedefim 65 ~66
MEDENİ DURUMUNUZ: evli
MESLEGINIZ: "eeh yemişim memuriyetini"den, geçici olduğunu umduğum bir yıllık işsizlik hali. İşletme mezunuyum.
ÇOCUK SAYISI: yok

KİLO ALMA NEDENİNİZ: berbat bir çocukluk özetle. Ve acıları tıkınarak bastırma eğilimi & alışkanlığı. Özele girmeyecek olsam da dürüstçe böyle ifade etmek istedim. Ama teknik neden soruluyorsa bilmeyen yoktur herhalde bunu. Gerekenden fazla kalori alıp azını harcamak tabi. Extra bir sağlık sorununu bahane edemem. Ama belki yavaş metabolizmamı da dahil etmem lazımdır buna. Yaşla birlikte de azalıyor dahası...

SAĞLIK SORUNUNUZ VAR Mı: olma mı:KK70: yine de bu kiloya göre iyiyim ama prediyabet kapıda ya da geldi bile. Birkaç kez açlık şekeri 114 çıktı. 120 olursa zaten şeker hastasıyım. Depresyon. Gelip geçen... Kistler miyomlar şu bu. Böbrek taşım var yine. düştü geri çıktı. Ayak bileğimde geçmeyen yumrular var. Kimisi romatizma dedi kimi kilodan geçer dedi.

KİLO VERMEYİ İSTEME NEDENİNİZ: oo bu sayfalar sürer. Herkesin de benzerdir herhalde. Benim önceliğim bu sıralamada sağlık şu anda. Çünkü 71 e kadar fazla kilolu geçiyorum ve 35 kilo fazlam var. 15 olsa derdim ki iyi görünmek. Çoğu insan gibi de kilo vermekte değil bunu korumakta sorun yaşıyorum. Bir kere 105 ten 67 ye bir kere de 100 den 66 ya düştüm ve bunları iki üç yılda geri aldım. Ne zaman büyük kırılma yaşasam, bir dönem kapansa mesela hayatımda şişman kadın geri döndü. Olay maalesef psikolojik. Bu kadar kilo alan herkes için böyledir zaten. İlk defa ama, üç dört yıl olacak, rekor kiloları görüp oradan uzaklaşamadım artık. Sanırım inancım sarsıldı nasolsa geri alıyorum diye. Ama başka bir seçenek yok, umut da tırmalıyor bir yandan olsun bu sefer koruruz diye. Sen de bir içindeki umuda bir diğer yandaki bezgine bakarak çabalayıp duruyorsun işte... Sağlıktan sonraki isteğim de lisedeki kilosunda kalmış eşime denk olmak, yoruldum halsizim şu bu dememek istiyorum. İstediği buluşmaları arkadaşlarıyla vs o kadar çok erteliyorum ve onu tek gönderiyorum ki muhtemelen millet burnu büyük, bizi istemiyo herhalde filan sanıyodur. Halbuki beni böyle görmesinler diye kaçıyorum. Bu hisler bitsin istiyorum. Tek siyah pantolonum var eskidikçe aynısından alıyorum defactodan 48 beden ondan nefret ediyorum kıyafet almak istiyorum. Falan filan. Bitmez arkadaşlar bu konu. Gece gece de içlendim zaten. Amma kısa yazdım gerçekten okuyanlar helal etsin hakkını. Herkese iyi haftalar olsun 💐🤗🙋🙋🚬
Hoşgeldin canım
Günaydın kızlar cumadan beri -300 gr görmüşüm. Hafta sonu bile dikkat edebilmeyi başardım çok mutluyum 🙆🏻‍♀💙
Güzel eksi canım tebrikler
Bu arada 85 kiloda çıktım, -100 gr ama daha yeni başlıyorum 😎 Zipzip- Zipzip- Kinoalihatun Kinoalihatun
Cuma günü güzel bir eksi geliyor inşallah
Cumartesi adımım Saati takmayi unutmuşum 😞 adım da pek atamadım

Pazar adımım 8 bin olmadi maalesef
Kilom :74,8
+500
Kinoalihatun Kinoalihatun Zipzip- Zipzip- Eki Görüntüle 3109340
Pazar adım 😬
💙
cuma günü : 91,7 kğ
bugün : 90,8 kğ
Fark : - 900 gr

Güzel eksi tebrikler canım
Cuma 60.7
Bugün 60.3
Fark -400 Zipzip- Zipzip- Kinoalihatun Kinoalihatun
Sonuç olarak şunu -600 olarak revize ediyorum.
Cuma 61.4
Pazartesi 60.8
Kinoalihatun Kinoalihatun 💙

Hayırlı sabahlar kızlar
Dün 20 kg kadar yufka, lavaş ve gözleme yaptık.
Hiç su içemedim, ayaklarımın ağrısından duramadım, 3 tane ağrı kesici içtigim hâlde gece ağrıdan uyuyamadım.
Sabah da balon gibi kalktım.
Biliyorum tartı beni üzecek.
Korkunun ecele faydası yok, mecbur o tartıya çıkılacak.
Bi koşu tartılıp geliyorum

Son düzenleme:
ben aralıklı orucu başaramıyorum insülin direncim var uzun süreli açlık çekemiyorum elim ayağım titriyor
Aralıklı orucu bilen tavsiye eden bir doktorla çalışman gerekir cnm belkide ..öğünlerde doğru besini tüketmek yardımcı olacaktır

Benim beybi emiyor diye hiç detoks olaylarına girmedim ama artık eşek kadar oldu ya. Haftada bir yapabilirim öyle şeyler. Bir devam edeyim kilomun durduğu noktada yapacağım. Kahve çok lezzetli gibi duruyor merak ettim 😍😍
Cezveye kahveyi koyup içine 1 çay kaşığının ucuyla tarçını katıp kısık ateşte pişiriyorsun,fincana alıp içine 1 çay kaşığı hcy katıp karıştır iç bu kadar.
Sabah ve akşama doğru aç karnına içilecek sadece,30 dakşka sonrada yemek yiyebiliyorsun,her gün yapabilirsin bunu. :KK200: :KK200:
yok bırakmayacam canım ama arada aksıyor bazen
Normal yani aksaması.
Ablacım kilo her türlü veriliyorda gerçekten uzun saat açlığın vucudda yarattığı etkisini bilmek hissetmek müthiş bisey..herkesin deneyimlemesini çok isterdim
Kızımda çok rahat vermişti hatta kiloyu,hiç öyle açlık flanda hissetmemiş.
Rica ederim.

Cezveye kahveyi koyup içine 1 çay kaşığının ucuyla tarçını katıp kısık ateşte pişiriyorsun,fincana alıp içine 1 çay kaşığı hcy katıp karıştır iç bu kadar.
Sabah ve akşama doğru aç karnına içilecek sadece,30 dakşka sonrada yemek yiyebiliyorsun,her gün yapabilirsin bunu. :KK200: :KK200:

Normal yani aksaması.

Kızımda çok rahat vermişti hatta kiloyu,hiç öyle açlık flanda hissetmemiş.

Rica ederim.
Hemen kahve yapıp içiyorum
Bundan sonra unutmazsam her sabah yapacam

X