Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Cnm sonucu biliyorsun aslında :KK66:
Bu çok dikkat edeceğin bir düzen değil aslında ortalama cnm yani devam ettirebileceğin gibi
Sandviç yerine bazen kek pasta yiyebilirsin gluteni ordan alırsın :)
Parasıyla da kıyafet alırsın 👙
haklisin, aslinda bazi gidalara intoleransim oldugunu hissediyorum, sanki test yaptieinca komple kesemem ki o gidalari cok zor.
Kendime kucuk gunluk hedefler koymayi planliyorum. gunluk hedef listemi olusturacagim ve hergun elimden geldigince tamamlamaya calisacagim, tamamlayamayinca da o gunden kalanlari ertesi gune ekleyecegim. Belki boyle sporu ve saglikli beslenmeyi de duzene sokmus olurum.

haklisin, aslinda bazi gidalara intoleransim oldugunu hissediyorum, sanki test yaptieinca komple kesemem ki o gidalari cok zor.
Kendime kucuk gunluk hedefler koymayi planliyorum. gunluk hedef listemi olusturacagim ve hergun elimden geldigince tamamlamaya calisacagim, tamamlayamayinca da o gunden kalanlari ertesi gune ekleyecegim. Belki boyle sporu ve saglikli beslenmeyi de duzene sokmus olurum.

Çok güzel olur hayatım :KK9:
Sürdürebildiğimiz kadar , yapabildiğimiz kadar 😍

Sağol ablacım onca kgyu verdim yine veririm kendime inaniyorum da korumayi bir şekilde ogrenmem lazım
Korumayı öğrenmek veya çaba sarf etmek için uğraşmayı bıraktım kuzum. 65' e kadar aşırı abartmadan yiyip içiyorum. Sınıra geldiğimde dişimi sıkıp tekrar diyete başlıyorum. Hep sabit kalmak benim için zor ve stresli. Kendimize inaniyorsak asıl başarı bu. Obez olmayak yeter ki ...

X