Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Bana mutluluk basit şeylerdeymiş gibi geliyor cnm yani basit olanla özel olanın karışımı gibi.
Gluten çok tüketince hepimize kötü etki ediyor ama sınırlandırınca oluyor 💝

sen salata seviyorsun, dışarıda sandviç yemeyi seviyorsun, sandviç dışında gluten alma mesela ama keyifle ye :)
Salatanı ye proteinli, meyveni ye çikolatahı ye
Bir de sebze yemeği ya da başka lif kaynağı ekle(protein bar önerebilirim lif ilaveli) tamam bu iş 👍
uzun sureli dikkat edemiyorum ya. tabiri caizse yeyince insan gibi yiyemiyorum genelde.
son zamanlarda asiri enerjisizim, karnimda surekli agri oluyor, birsey mi dokunuyor bilmiyorum ki. Genetik testlerin fiyatlari da o kadar ucuk ki. acaba baslangic seviyesinde birsey mi yaptirsam diyorum en azindan su glutene mi baktirsam.

aralıklı oruç sisteme geri mi dönsem bilmiyorum..
her ögünde az yesem daha dinç hissediyorum.
tıka basa yenince yorgun ve uyku basiyor..
bunu biliyorum...
az yesem kilo veririm hem adimlarla...
bunu deneyecegim...
AZ UYU
AZ KONUŞ
AZ YE:)
bu üç şeye güveniyorum.
zaten sabahlari 5 te kalkıyorum..
gece 11-12 de uyuyup 5 te kalkınca uykumu almiş oluyorum.:)
zaten az konuşan biriyim.. normalde oda iyi :) çenemi yormuyorum:KK70:
az yemenin yolu ariyorum az yesem hep az yemem gerek :)

uzun sureli dikkat edemiyorum ya. tabiri caizse yeyince insan gibi yiyemiyorum genelde.
son zamanlarda asiri enerjisizim, karnimda surekli agri oluyor, birsey mi dokunuyor bilmiyorum ki. Genetik testlerin fiyatlari da o kadar ucuk ki. acaba baslangic seviyesinde birsey mi yaptirsam diyorum en azindan su glutene mi baktirsam.

Cnm sonucu biliyorsun aslında :KK66:
Bu çok dikkat edeceğin bir düzen değil aslında ortalama cnm yani devam ettirebileceğin gibi
Sandviç yerine bazen kek pasta yiyebilirsin gluteni ordan alırsın :)
Parasıyla da kıyafet alırsın 👙

X