Popüler Konu LenaG ile MasterFit

78.5 ile başlıyorum hadi bismillah 🤩
Zipzip- Zipzip-

Eklentiler

• 20220801_120137.jpg
    20220801_120137.jpg
    40,8 KB · Görüntüleme: 22
Bu hafta masterfit nasıl olacak bilmiyorum ama ben hiçbirşey paylaşamadım maalesef 😒 geçen haftasonu kızım güneş alerjisi oldu, eşim kaza yaptı, ben bunca derdin içinde proje yetiştireceğim diye helak oldum. Şu 2 gündür resmen tükenmişlik sendromuyla mücadele içindeyim. Sabrımı, enerjimi, irademi hiçbirşey için harcamak istemiyorum resmen😔 bu arada kızım iyi şükür, kazada da arabadan başka birşeye zarar gelmedi bin şükür. Aman diyim trafikte çok dikkatli olun. Düz yolda giderken taa ilerdeki hafriyat kamyonundan taş geliyor cama arabalardan seke seke, bizimkide dalgın olacak ki farketmiyor geldiğini. cam çatlayınca panikle direksiyonu kırıp kaldırıma tosluyor. Off, anlatmayım da unutayım diyordum ama bitirdi beni bir haftalık stres 😤
Gelmiş geçmiş olsun canım

Günaydın herkese Zipzip- Zipzip- kaptanım nasılsın üstünden yük kalkmış oldu hayırla sonuclansin oğlum daha iyi ama ara ara halsiz ara ara bisey yok gibi benim de gözlerim şişti kızardı şaka gibi galiba yakalandım bende sabah kilo kontrolüm +1 di bence ödem sisim ve adetim bide cumaya eksiye gecerimdiye ümit ediyorum unsallah hastalanma cumartesi düğün var kankamin gitmem lazım
Allah şifa versin canım

X