Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Aynen net alemi hemen tanıyı koyuyor zaten.

Doğum gününüz kutlu olsun o zaman,sağlıkla huzurla dolu nice mutlu yaşlarınız yıllarınız olsun.
Kolay değildir elbette gün boyu sıvı ile beslenmek,25 günde az değil aslında,olmazsa bir diyetisyen desteği ile devam edin sonrasında.
Kilonun baya bölümünü verip kendi listem ile devam edeceğim çok teşekkür ederim buarada 🌹

28 Temmuz menüm :)

07.30 2 tane haşlanmış yumurta lor peyniri salatalık hindi füme

10.30 züber protein bar

12.30 sebze çorbası ton balıklı salata

19.00 6 tane minnak köfte zeytinyağlı sebze bol salata

Dün akşam yemek yiyememiştim bugün doydum şükür :)

Bu arada kızlar yarın sabah tartı fotoğrafına nick ve tarih mi yazıyoruz? Akşamdan hazırlayayım sabah 6da çıkıyorum ben evden 🙈

28.07.2022 tarihli menum adımım 6binlerde 8 bine tamamlayacağız birazdan kizlar bugün çocuk ateslendi hastaydi test verdik bakalım inşallah covid değilizdir herkes kendine dikkat etsin bu ara hayırlı aksamlar

Eklentiler

• Screenshot_20220728-215254_YAZIO.jpg
    Screenshot_20220728-215254_YAZIO.jpg
    56,3 KB · Görüntüleme: 16
28 Temmuz menüm :)

07.30 2 tane haşlanmış yumurta lor peyniri salatalık hindi füme

10.30 züber protein bar

12.30 sebze çorbası ton balıklı salata

19.00 6 tane minnak köfte zeytinyağlı sebze bol salata

Dün akşam yemek yiyememiştim bugün doydum şükür :)

Bu arada kızlar yarın sabah tartı fotoğrafına nick ve tarih mi yazıyoruz? Akşamdan hazırlayayım sabah 6da çıkıyorum ben evden 🙈
Canım aynen nick ve tarih yazıp tarti fotosu atıyoruz bu hafta Zipzip- Zipzip- kaptanın sınavı var hem Kaptan hem de _ASTRAL_ _ASTRAL_ anladığım kadarıyla toplayacak verileri onuda etiketlersek kolaylık olsun arkadaşımıza

28.07.2022 tarihli menum adımım 6binlerde 8 bine tamamlayacağız birazdan kizlar bugün çocuk ateslendi hastaydi test verdik bakalım inşallah covid değilizdir herkes kendine dikkat etsin bu ara hayırlı aksamlar
İnşallah değilsinizdir çok geçmiş olsun cnm

X