Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Tünaydınlar, hoşbuldum 🤗
Tunaydin canim♥️
Tunaydin Pastelfitim♥️
selamm:KK70: nabiyon kızlar.
Yeni nikin hayirli olsun migim🥰
Kızlar tekrardan merhaba, ben dün katılmak için yazmıştım fakat öğlen amcamın vefat haberini aldık. Ben daha sonra katılmak için tekrardan yazayım. Bir süre buraya vakit ayıramayacağım. Herkese fit günler 🤗
Basiniz sagolsun Allah rahmet eylesin😔

evet harika oluyor dene:)
Günde kaç kere içilecek aç tok fark ediyormu peki.
Bir yıldır menopozdan ateş bastigindan semtime ugrayamiyordu o da şaşırdı üşümek çok iyiymiş bitanem :oops:
Bendede 8 sene oldu hocam,hala arada gelir yoklar ne çektim ilk başlarda varya acayip bir durum resmen,yok yaaa ben öyle kolayına üşümem yani :KK8::KK8:
Kızlar tekrardan merhaba, ben dün katılmak için yazmıştım fakat öğlen amcamın vefat haberini aldık. Ben daha sonra katılmak için tekrardan yazayım. Bir süre buraya vakit ayıramayacağım. Herkese fit günler 🤗
Başınız sağ olsun.

Dolabı açıp kafamı buzluğa sokardım o kadar yani,kışın bile ateş basınca yorgan atardım,uzun sürdü bende nedense .
Kişiden kişiyede değişiyor tabi bu durum,umarım çok kolay atlatırsın
Hatırladım eküricim ayagimizın birini kışın dışarıya çıkarıyorduk :sus: napalim biyolojik saat tik tak :işsiz::işsiz:

Ooo çok iyi, ne kadar devam edeceksin. Çok uzun yapılmaz herhalde değil mi?

Olur canım sabret🙏

Saatler günler uymuyo aşkitom yaaa.
Pazartesi Çarşamba Cuma 18.30-19.30 çocukları tenise götürüyorum. Zumbayı Çarşamba-Cuma 19.00-20.00 yapmışlar. Çocuklar yorgun yorgun beni bekleyemez yarım saat.

0nu da düşündüm olmazsa kendim yaparım 😊
1 ay devam edeceğim 25 günüm kaldı işte bugün 8.gunum 6 kilo verdim

Geçmiş olsun canım. Lenf bezlerim tam olarak nerede şişse lenf olduğunu anlamayacaktim. Doktor ne dedi? Neden şisermiş lenfler :KK43:
sagol canim, sebebi tam belli degiol ama birkac test yapti midedeki bir rahatsizliktan sismis gibi duruyor dedi.
ilac verdi 1 haftaya gecmezse burundan kamera ile girip bakacaklarmis

X