Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Afiyet olsun kızlar

Selam kuzum hangi bölümdesin
Bence leslieyle başla
Arkadaşın varsa git salona cnm paran boşa gitmesin

İnanki bende hep spor yapmadan önce yada spor yapacaksam yediklerime extra dikkat ediyorum diyorum ki şimdi yediğin şeyi zevkini saatlerce terleyerek acı içerisinde veriyorsun
evet evet malesf
Olsun canim

Iyi gidiyor canim şimdilik mola verdikce buraya bakiyorum ya da ev isi yapiyorum
anladim kaptanim allah yardimvin olsun
Ben de mavi takimdayim ya
Neyse önemli değil Canım. Ben tek siz hepiniz
he kiz walla kusuruma bakma ben profosyonel degilim bu konuda acemiyim sadece kimse kendini salmasın kendimde dahil.. kücuk kücuk takipleselim diye sey ettim
Yok Canım estağfurullah

Demek ben şimdi 60kiloyum ile yarışacammm

Selam çıtır hatunlar nasılsınız....
hoşgeeelldinnnn
Valla ben itinayla kilo nasıl alınır onu deniyorum....gayette başarılıyim. bayramda 60larigene gördüm

Veririrken canım çıkıyor.. bıraktım mi hoooop kilolar gene benimle
gel o zaman ne duruyorsunnn
Tatlım beni de almamışlar sesimi çıkarmadım
elhan ablaaaa bu 3 gunluktu diye aceleyle sadece masterfittelere sordum elif adimlar sayilmayacak diyince zalımlar kollarindaki saatleri cikardilar
canım beni etiketlemeyi unutma bide sporumuda muhakkak ilk tabloya göre puanla olur mu
Regl kapida o vurmazsa benden iyi bir eksi gelir kaptancığım
haydi bakalim insa
Takımda olmayanların rakibi yok mu? Ben çok yeniyim yok derseniz bağrıma taş basarım.
inan harika bir spor kaptanımiz vardi ama su an musait degil bende kucuk fikrimi kaptana soyledim sadece zorunlu menu spor yapan masterfit ekibini eslestirdim cumadan sonra yeni eslestirme yapariz katilmak istersen
kac adım oldu bende spor tembeliyimdir ama spora bir basladim mı tadi sonradan geliyor
Hoşbuldum canlar idare eder hamileliğin son demlerindeyim bebeğin her işi duruyor ,geçen hafta dedemi kaybettik. Hayat bu aralar biraz fazla zorlayıcı sizler nasılsınız gorusmeyeli
Allah rahmet eylesin canim benim. Annenin mi babanın mı ... onların durumlari nasıl iyiler mi ..
bebis nasil hava sicak zorluyordur seni .. allahim minnosu saglicakla kucagina almani nasip etsin

Selam kuzum hangi bölümdesin
Bence leslieyle başla
Arkadaşın varsa git salona cnm paran boşa gitmesin
Bebiş şimdi aile hekimliğindeyim. Ama acilden sürekli kons falan atıyolar gereksiz. Biz de sürekli ona git gel yapıyoruz. Aslında normalde yorucu bi bölüm değil de. Bu haftalık böyle oldu.

Evet yarın leslie yapabilirim belki. Daha spora yazılmadım ama reformer yapanların değişimi çok güzel görünüyor gözüme. Çok özendim
Çok güzel bi fikir olmuş. İnşallah o harika kaptanımız bir an önce aramıza döner diyeyim. Cumadan sonra katılayım o zaman

17400 olmuş. Normalde evde 125 adım atan ben için baya fazla bi sayı.

Kahvaltı (6.50): 1 haşlanmış yumurta, 25 gr lor, 5 yeşilzeytin, domates, taze nane, maydonoz, biber

Öğle (12.30): Yarım kepçe ezogelin çorbası, 5-6 yk bezelye, 200 gr yoğurt

Ara: Filtre kahve, 2 çatal kek

Ara 2: Soğuk bi içecek ama içinde şeker yoktu. Baya az kalorili bi şeydi.

Akşam: 100 gr tavuk ızgara, salata, 1 yk pilav

Adım: 17400
Su: 1.5 lt

19.07.2022 8473 adım ve menulerim iyi geceler kızlar Zipzip-
Cordelia canım nasıl oldun herseh yolundadır inşallah

Eklentiler

• Screenshot_20220719-233618_Samsung Health.jpg
    41,4 KB · Görüntüleme: 15
  • Screenshot_20220719-190516_YAZIO.jpg
    67,2 KB · Görüntüleme: 16
  • Screenshot_20220719-190503_YAZIO.jpg
    53,6 KB · Görüntüleme: 16
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…