Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Sabah: 1 haşlanmış yumurta, 25 gr lor peyniri, 5 yeşilzeytin, domates, kırmızı biber

Öğle: 1 kepçe yoğurt çorbası, 6 yk ıspanak yemeği, salata

Akşam: Patlıcan salatası (azıcık), 90 gr köfte ızgara

Alışma sürecine girdim. Daha da güzel menülerle yakınca bombe gibi döneceğim inşallah 😂🥰🤭
mükemmel menu 😘😘😘😘 lor,ispanak,yogurt corbasi harikaaa 👏👏👏

Günün menüsü ve 5444 adım 20 dk da eliptik yapmıştım adımı tamamlayamadı malesef evdeydim Zipzip- Zipzip- Cordelia Cordelia

Eklentiler

• Screenshot_20220718-232741_YAZIO.jpg
    Screenshot_20220718-232741_YAZIO.jpg
    58,6 KB · Görüntüleme: 21
  • Screenshot_20220718-232730_YAZIO.jpg
    Screenshot_20220718-232730_YAZIO.jpg
    51,7 KB · Görüntüleme: 20
  • Screenshot_20220718-232712_Samsung Health.jpg
    Screenshot_20220718-232712_Samsung Health.jpg
    38,4 KB · Görüntüleme: 18
Bugunku menum
9:00- 1 tane peynirli sandvic, salatalik, domates
11:30- 1 kase yogurt icine 1 seftali
14:00- 1 kase tavuklu sandvic, 1 dilim karanugday ekmegi
17:00- 1 bardak kefir icine 1 tk keten tohumu, 3 dilim ananas.
19:30- 1 tane sebzelive peynirli sandvic

Su:3 lt
Spor: 11900 adim , 11 dk chloe karin hareketi
Zipzip- Zipzip- Cordelia Cordelia Kinoalihatun Kinoalihatun Tutku44 Tutku44

Eklentiler

• F5F84F88-8873-4C19-96CD-0AFA9A76DF3F.png
    F5F84F88-8873-4C19-96CD-0AFA9A76DF3F.png
    107 KB · Görüntüleme: 23
rica ederim kaptanım 🍀💚

afieyt olsun bacım yüzden fazla geldi herhalim 🥺

mukemmeeeelll 500 kalori allahim ekler erimistir insa 😅😅😅😅😅

harika düsünce ☺️

kilolara gore bakayım once ama onceligim evet karsilikli canım bu gece uyumadan yaoicam insa 😘😘😘😘

afiyet olsun canım babalar yaparda yenmez mi yaaa aşcı mı peki
Yok canım en çok keyif aldığın şey yemek yemek :) obur sadece :)

Gerçekten yediğin bir şey yok kendini öyle şartlama 🌸 ben çok yediğimi düşündüğümde kendi kendime şey diyorum ‘Bana yetecek kadar yedim, bu bana kilo aldırmaz’ 😂 bi de çok yememişsinnnnn. Aslında bence daha fazla yemen lazım ama senin bedenin tabi sen daha iyisini biliyorsundur ❤️
Haklısın canım 🥰ben akşamları salata tarzı yada sebze yemeği tarzında hafif şeyler yemezsem ertesi gün kilo alacağım gibi hissediyorum aslında bunu atlatmam lazım pilavı Yedim ya sanki eski kiloma döndüm gibi hissediyorum şu anda 😂😂bu psikolojiden çıkmam lazım biliyorum bu durumu ama uygulayamıyorum 🙄🙄

kızlar bugün gelinliğin son provasina gittim harika ilerliyor gerçekten sizlerin sayesinde kilo verdim o kadar güzel oldu ki herkes şoka girdi bileklerim bile nasıl incelmiş şimdi sırada 25 temmuz da uzun yolculuk var nişanlıma kavuşucam birde kuzenimin düğününe katılacağız 🥰 21 Ağustos da kendi düğünüm var kilomu kontrol haline almam lazım bir kilo iki kilo versem bir şey olmaz ya da sabit olsamda iyi bakalimmmmmmmm çok heyecanlıyım anlamsız derecede 😂😘🥰
Çok kıymetli bu anlar, bu heyecanlar😍 Doyasıya tadını çıkar Canım. Her şey gönlünüzce olsun inşallah 🥰

kızlar bugün gelinliğin son provasina gittim harika ilerliyor gerçekten sizlerin sayesinde kilo verdim o kadar güzel oldu ki herkes şoka girdi bileklerim bile nasıl incelmiş şimdi sırada 25 temmuz da uzun yolculuk var nişanlıma kavuşucam birde kuzenimin düğününe katılacağız 🥰 21 Ağustos da kendi düğünüm var kilomu kontrol haline almam lazım bir kilo iki kilo versem bir şey olmaz ya da sabit olsamda iyi bakalimmmmmmmm çok heyecanlıyım anlamsız derecede 😂😘🥰
Merhaba. Ben pacman. Hayırlı olsuuuun. Çok mutlu ol inşallah 🥰🤩

masallah süper 👏👏👏

tamamdir tatlimm 😘😘

oh sukur kolay gelsin canim 😘

🎊🎉🎊🎉🎊bende gormek istiyorum 7 leri 🤗

kaptanım kücük bir fikrim var . ikili takımlar olustursak ve spor puanimızı gunluk yaristirsak yani haftalik sonuc toplama gibi degilde sayılarla iki kisi kendi arasinda karsılikli yarısacak spor puanlari neticesinde hergun kazanan bir puan olacak digeri sıfır.. mesela ayyulduz ve ben hergun birbirimizin menusundeki spora bakicaz .. pazartesi o benden fazla spor puani var o 1 ben 0 .. sali benim puanım fazla ben 1 o 1 boyle boyle gün gün harika olur bence sonra cumaya netlesir iki kisi arasinda 🍀 sadece masterfitteki arkadaslarla yapabiliriz onlar mecburi cunku
istersnz ben kilolari yakin arkadaslari liste yapabilirim herkes birbirinin sporunu takip eder ☘️

😘😘😘😘😘amin cumlemizi

🤣🤣🤣🤣🤣

masallah sana allah agiz tadini bozmasin canım benim 🤗🤗🤗 anlamsiz olur mu hic 🍀🥺
Senin yolun benden daha kısaymış.. Amaa istersen beni bekle beraber giriş yapak 7 lere😝

Sabah: 1 haşlanmış yumurta, 25 gr lor peyniri, 5 yeşilzeytin, domates, kırmızı biber

Öğle: 1 kepçe yoğurt çorbası, 6 yk ıspanak yemeği, salata

Akşam: Patlıcan salatası (azıcık), 90 gr köfte ızgara

Alışma sürecine girdim. Daha da güzel menülerle yakınca bombe gibi döneceğim inşallah 😂🥰🤭

Afiyet olsun 🤗

Bugunku menum
9:00- 1 tane peynirli sandvic, salatalik, domates
11:30- 1 kase yogurt icine 1 seftali
14:00- 1 kase tavuklu sandvic, 1 dilim karanugday ekmegi
17:00- 1 bardak kefir icine 1 tk keten tohumu, 3 dilim ananas.
19:30- 1 tane sebzelive peynirli sandvic

Su:3 lt
Spor: 11900 adim , 11 dk chloe karin hareketi
Zipzip- Zipzip- Cordelia Cordelia Kinoalihatun Kinoalihatun Tutku44 Tutku44
menu super canım sporda harika 👏👏👏👏👏👏

X