Popüler Konu LenaG ile MasterFit

İyi akşamlar kızlar. Bu haftam, koltuğumu ısıtmayacak kadar yoğun geçiyor adımlarımı verip bayılayım. Umuyorum ki yarın bolca zaman ayırabilirim buraya.
30 haziran perşembe adım

Adım sayısı: 16.026
Cordelia S sulisim Zipzip-
Haftaiçleri eve girdiğimde adım sayım en kötü ihtimalle 12.000 civarı oluyor, evde de ortalığı toplarken bile müzik dinleyerek hoplayıp zıpladığım için bu rakamlara geliyor

30 Haziran Perşembe
Sabah=Peynirli, Maydonozlu omlet. 7 zeytin. 1 dilim TB ekmek
Ara öğün=Dondurma
Akşam=1 kase çorba, 4 yemek kaşığı yoğurt, 2 dilim TB ekmek
benim adımlar yine sayılmadi bir yerden sonra o yüzden 4.597 adım
40 dk yürüyüş bandında koşu-tempolu yürüyüş
Zipzip- Cordelia S sulisim

Eklentiler

• Screenshot_2022-06-30-23-05-22-517_com.mi.android.globalminusscreen.jpg
    30,9 KB · Görüntüleme: 20
İyi aksamlar kzilar
Avayip yorgunum yazip cikicam

30 HAZİRAN
Kahvalti
1 hasl yumurta
Domates salatalik biber

16'30
Yarim kase corba
ayni tabakta bulgur pilavı, firin patates kiymali ve salata.
1 ev yapimi kiraz suyu

AdıM

15.028

Zipzip- Cordelia Hedef_69 Diyet Salata

Sabah hayirlisiyla 73

Aralari unutiyordum
Sabah baslayip toplamda ardarda gibi 3 hurma (nasi bi cumle.bu)
3 kayisi
5 cubuk kraker (ugurum bu)

Optumm

Yok canım fayans üzeri gene sadece yeri farklıydı..
Tamam canim yarin yine banyoda tartil sorun olmaz gibi sanki .
Matematikten iki yanlış daha çıktı hatalı işaretleme yaptı sanırım
%7 dilimi 417 puanı.
Bu sene giren cokmus yuzdeler degismis ama insallah olur canim emekleri bosa gitmez cocuklarin . Bizimkinindr kitapciktaki ile sonuclardaki 3 soru tutmuyor yanlis mi isaretledi ne yaptiysa
benim ki akilli egim farkini hesapliyor
Bugün heyecanlıyım yarın hem tartı günü hemde diyetisten randevum var acaba kaç kilo verdim çok merak ediyorum evin tartisiyla diyetisyen tartisi farklı çıktı
Evet benim evin hep daha fazla cikiuordu onun az . Guzel sonuclar al insallah
Afiyet olsun kaptanim
Bu günde çoğu kişi taze fasulye yapmş
Bende ama kabak yedim
Iyi geceler kizlar
Iyi geceler kaptanim
Kuzum kakaolu bis. Ve 3 dlm peynir + yumurta listende mi var bana fazla geldi de
Kızlar ben ancak vakit bulabildim hızlıca yediklerimi atayım 5300 adım attım Ben çok mu yiyorum herkes gıdım gıdım yiyor gibi Eki Görüntüle 3092215 Eki Görüntüle 3092216
Sadece ikinci fotodaki pilav fazla gibi tanmini 7yk eder 3.5 dlm ekmek yerine e corbanda 2 dlm ekmei oldu sana en iyi ihtimalle 5dlm ekmek . Ama isyeri menusu galiba altarnetifin yoksa birsey diyemem canim

Evet canım listemde var peynir kibrit kutusu hesabı. Bakalim yarin neler verecek Çok sukur liste dışına çıkmadım yarından umutluyum bakalım hepimiz için güzel sonuçlar olur

Afiyet olsun canım ben de yazayım

Yarın ki ödülüm miss gibi puğaça sizin ödülünü Z neler kizlar insanlah 61 olmusumdur yoksa çok üzülürüm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…