Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Akşam niye yemedin cnm zabahı zor edersin Bugun
Uyuyunca gecti ,simdi kahvalti yapacagim
Rın rın rınnnnnnn
Düşünürken komikti yazınca cokta komik gelmedi

Afiyet olsun canim

Afiyet olsun canim

Afiyet olsun canim
Sagol kaptanim
Günaydın kızlar
Gunaydin canim
Eki Görüntüle 3090515
Güne 50 dk kondisyon bisiklet ile başladım
Cordelia
Zipzip-
Ooo hizli bir baslangic olmus yansin yaglar

Tam dünün bildirimini yapıp bugüne sporla başladım demeye geldim, ağzımın ortasına şaplağı yedim haklısınız kaptanlarım ama bazen… mesela dün adımları son dakikaya kadar bekletmek istiyoruz hepimiz, puan alıyoruz her bir adımda. Dün şehir dışından gece 3 buçukta yola çıkıp 8 de işe gelip akşam 6 buçukta eve vardım. Birşeyler yedim ve ayaklarım artık davul gibi olunca azıcık uzanayım diye yattığım yerde uyumuş kalmışım ki haftasonu gelemedim diye çok üzülmüştüm. Bundan sonra çok dikkat edeceğim söz. Burda da bir yaptırım mı olsa acaba. Mesela gün içinde bildirmeyenlerin puanları hesaplanmasa mı? Ya da bir hafta en çok aksatan bir sonraki hafta tabloları mı yapsa?

Canim sonucta bildirim yapıyorsun böyle düşünme
Bende adimlarimi hep sabaha bırakıyorum burdan ciktiktan sonrada adim atabiliyorum

İnşallah kuzum inşallah

Oooo süpersin canım masallah
Teşekkür ederim canım

Günaydın canim

Sence ben senin sporunu kiskanip 25 dk eliptik yapmismiyimdir
Bence yapmışımdır iyi oldu gaza geldi
Tebrik ederim canım süpersin
Uyuyunca gecti ,simdi kahvalti yapacagim

Sagol kaptanim

Gunaydin canim

Ooo hizli bir baslangic olmus yansin yaglar
hızlı başlamak iyi geliyor eski alışkanlıkları tekrar edinmek istiyorum bu gün inşallah şeytanın bacağını kırdım

İnşallah bebişim geçmiş olsun

Teşekkür ederim canım

Tebrik ederim canım süpersin

hızlı başlamak iyi geliyor eski alışkanlıkları tekrar edinmek istiyorum bu gün inşallah şeytanın bacağını kırdım

Ayyyyy

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…