Popüler Konu LenaG ile MasterFit

.

Sagol cogu kisi veriyo ama bana zerre fayda etmedi. 2-3 kere denedim. Nasi bi enerjim varsa, inancim yok cunku bu konuda. Ondan kitleniyorum bosver hayirlisi buymuş
Hadi ya aksamları sebze salata ya da tavuk salata beslenmeye calısırsan da verırsın hedeflediğin kiloyu cnm

Günaydın kızlar bugun diyete başlıyalı 1 hafta oldu ne yürüyüşümü aksattım ne de diyetimi deldim kafa da bitirince oluyor kesinlikle
Evet en zoru kafada bitirmek, benim 2 temmuzda tam 16 hafta olacak.( 12 mart cumartesi baslamistim). 1 bucuk ay izindeydim. Diyet yapmadim ama 1 GUN BİLE AMAAAN diyip HUNHARCA YEMEDİM ve haftaya dusen kilo 0,625 olmus olucak insaallah 16nci haftada. Kisacasi 16 HAFTADA 10 KİLO OLUYOR. normali haftada 1 kg bence ama olsun bana boyle kısmetmiş. Kilo verip verip almaktan iyidir.

Tebrik ederim cnmistediğin kadar ac kal 3, 3 kilo ver ama en ufak konsantrasyon bozuklugunda o hunharca yemeye baslıyıp verdıgını aldıktan sonra kilonun hiç bir kıymetı yok bu bi başarı değil
Asıl başarı senin yaptıgın cnm istikrarlı olabilmek dengelı beslenme kafasından çıkmamak

Ooo çok sağol. Beni şımartıyorsun

Afiyet olsun canim
Harika
Cuma=63.0
Pazartesi=62.8
bu dirençleri bir kirsam
Zipzip- Cordelia @sulisim
Kıracaksın canim.

Günaydın kızlar. Harika bi gün olsun

Günaydın kızlar yeni bir gün yeni bir umut hepimiz için hayırlı olsun,

Günaydın kızlar

İnternetim bitti. İnternet buldukça gelirim

Eki Görüntüle 3090515
Güne 50 dk kondisyon bisiklet ile başladım
Cordelia
Zipzip-
Vavvv

Günaydın kızlar

Günaydın çıtır bebekler

Günaydın cicikuşum. bir konuya dikkat çekmek istedim canim. Bakalım inşallah daha düzenli bildirim yapılır. Sonuçta insanız tabi ki gecikmeler olur. Ben sadece bu mazeretler ne kadar geçerli gerçekten gelip bildirilemezmiydi konularının tekrar düşünülmesini rica ettim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…