Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Selam kızlar ilk günüm biraz zor geçiyor kahvaltıyı sağlam yaptım. aralıklı oruç yapmay karar verdim sadece kahve içtim akşama kadar bir şey yememeyi düşünmüyorum ..biraz halsizlik var oda bi iki güne geçiçek inşallah

Artin cok degil cumaya eksilerle gelirsin canim
Bende artık geleneksel oldu pazartesi arti olup cumaya eksi gelmen
Cvp bknz yukarda
Pzrtesi bende ödem yapiyo cuma goruselim olmazmi
@Bmsh ve sandriyon kızlaaarrr napiyonuzzz ben geeldimmm surda kac gun kaldi cumaya enejimizi verelim raporlasalim ... kac adimdayiz 9000 oldum simdieve gecincede suyu icicem kabak yemegimi yapicam detoks suyu yaptiniz mi
Cnm nolsun ya biliyosun burada çocukların sinav zamani
Ben detoks suyuyla falan ugrasacak zamanim yoktu
Bugun bitti sinav cok sukur
Artık konsantre olabilirim
:) :) :)

Afiyet olsun arkadaşım

Tamam görüşürüz insanlah ama bende pek ümit yok çok çok -500 geleyim geçen hafta 3 kilo bu hafta bu kadar

Yürüyüş alışkanlığın her şeyden güzel bitanem. Yürüyüş alanın bize uzak mi bir gün Karaalioğlu parkını turlayalim seninle çocuklarla da olur seni görmeyi çok isterim. Misafir sezonu başlarsa zor buluşuruz.

Bugün hissettim tatili kuzum. Saat dörde kadar uyumuşum sabah temizliği şimdi bitti. Filtre kahvemi içiyorum dediğin gibi

İlk menumu yazıyım nasıl da özlemişim menu yazmayı

Kahvaltıyı 12.30
2 haslanmış yumurta
1 dilim süzme peynir
5 zeytin
1 kase salata 1 t.k chia tohumu
5,6 sivri biber
1 c.k tahın pekmez
Küçük kaseme meyve salatası

Ara hındıstan cevız yaglı kahve

Aksam 18.00
1 kepçe yarma çorbası
15o Gr kadar haslanmış et
Yarım tb zeytinyağlı yeşil fasulye
Yarım kase yoğurtlu semizotu salatası
Yeşil salata

1 lt detoks su
2lt su
1 saat tempolu yürüyüş

Zipzip- Cordelia

Sabah 2 yumurta
1 dilim peynir
Salatalık ve domates

Akşam 1 + çeyrek lahmacun evet yakında lahmacuna dönüşcem bu ara yemek yapmadığımda eşim sürekli lahmacun söylüyor.
Ara
Karpuz çeyrek dilim
2 kayısı
1 avuç kiraz
6 çig kaju
5 badem
2 kare bitter
Zipzip- HanimKelesimiGetir Cordelia

Afiyet olsun canim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…