Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Günaydın herkese 🌸

Dün düşündüm de kilomu yavaş veriyor olsam da en azından almıyorum artık. Dikkat edebiliyorum. Yeme isteğimi durdurabiliyorum.
Geçtiğimiz yıllarda, 1 ayda 4 kilo veriyordum, Şimdi 4 ayda 6 kilo gitmiş. Olsun çabalıyorum ya bu bile çok güzel🥲
Günaydın canim♥️
4 ayda 6
12 ayda 18 kilo eder hicte az degil canim 🤗🤗🤗

69 a ne zaman dusmustun canım üzülüyorum emeklerinize ilmek ilmek verip sonra geri alıyoruz :KK43:
Ah sevgili arkadaşım ıkı kere 65 dustum ve genelde 70 lerde gezerdım :KK43:3. Cocugumu dogurmadan once diyet gruplarında çok güzel kılolar verıyordum spor yapmam duzenlı beslenmem daha kolaydı
Gecen sene gunluklere gecınce de kaptancıgım arkadaşların sayesinde yarısma ıle bırlıkte gene de veriyordum Taki burdan kopana kadar :KK43: 73lerde felandım 15 kılo aldım 5,6 ayda 🙄
Hayat boyu ıpleri bırakmamak onune gelen yıycegı yerken 2kere düşünmek , aclıgı tokluğu takıp ederek yemek, ve burdan uzun bir süre korumak için kopmamak önemli bence

Günaydın kaptanim 💙

Günaydın canim ♥️

Baslangicin hayirli olsun canim♥️

Günaydın kaptanim 😻😻

Beni örnek alin dermisim🙈🙈
Gerci bende cok koruyamasamda 57-60 arasinda ilerliyorum uzun zamandir
Bu defa sok diyetler yapma bence sut detoksu felan onlara gerek yok 🤗🤗🤗
Koye gıdınce 54 olursun kaptanıcem sen 😍 Detoks Yarışma için çok gaza gelirsem belkı yaparım söz vermiyim🤭🤭

Düşüncelerine katılıyorum balım. :KK9: hadi vakit kaybetmeden bir şeyler yapalım. :KK76::KK76:
Yapalım ablam göze göz dişe diş 💪💪midemizin, pis bogazımızın, nefsimizin, beyimizi irademizi ele gecırmesıne ızın vermıyelım artık ..koskoca kadınlarız ya bı bogazımızada dur dıyemıyeceksek 😂

Ah sevgili arkadaşım ıkı kere 65 dustum ve genelde 70 lerde gezerdım :KK43:3. Cocugumu dogurmadan once diyet gruplarında çok güzel kılolar verıyordum spor yapmam duzenlı beslenmem daha kolaydı
Gecen sene gunluklere gecınce de kaptancıgım arkadaşların sayesinde yarısma ıle bırlıkte gene de veriyordum Taki burdan kopana kadar :KK43: 73lerde felandım 15 kılo aldım 5,6 ayda 🙄
Hayat boyu ıpleri bırakmamak onune gelen yıycegı yerken 2kere düşünmek , aclıgı tokluğu takıp ederek yemek, ve burdan uzun bir süre korumak için kopmamak önemli bence
Ben de asla yapamıyorum canım benim surei kilo al verle geçiyor, bir arkadaşım kadının çocuğu ünite gidiyor. 8 yıldır tanirim asla fazlasını yemez . Geçende yaş pasta vardı çatal ucuyla. Kadının bir kere bile kilo aldığını görmedim her zaman disiplinli acayip özendim ya :KK43:

Kilo ile mutsuzuz gerçekten. Yemeklerin cazibesine kapılmamak keşke 🙈
Ben dun itibariyle vedalaştım cıslarla
Onlara bu ilişkinin sağlıklı olmadığına birbirimize yani bana zarar verdiklerine bu zamana kadar suren beraberlıgımiz bitmesini gerektıgıne onları kendımi de ikna ettim 😁😁
Saglıklı beslenme sporla flörtlesıyordum bı kac gündur bugün itibariyle buyuk bir tutku ıle ılışkimiz başlıyor💃💃😂😂

Ben dun itibariyle vedalaştım cıslarla
Onlara bu ilişkinin sağlıklı olmadığına birbirimize yani bana zarar verdiklerine bu zamana kadar suren beraberlıgımiz bitmesini gerektıgıne onları kendımi de ikna ettim 😁😁
Saglıklı beslenme sporla flörtlesıyordum bı kac gündur bugün itibariyle buyuk bir tutku ıle ılışkimiz başlıyor💃💃😂😂
Ben de bitirdim toksik ilişkimi:süslü:platonik takiliyordum zaten :63:

Güzelliğe bak ışıl ışıl 🥰🤩😘

Günaydın 🤩

Eline sağlık canım. 🥰

Günaydın Kraliçem. 🤩

Günaydın tatlı kaptanım 😘

Günaydın kortları kralicesi❤️

🧿🧿🧿🧿

Günaydın pastelimfitimbebegim❤️😘

Günaydın güzeller güzeli arkadaşım ❤️

Çok tatlılar cordiş yok mu🤗

Günaydın su kraliçem 🤩