Leke kremi aldım kızlar siz kullandınız mı memnun olan var mı??

ben eski üyeyim noldu? eski yada yeni olunca ne oluyor bu ürünü bende kullandım bu markayı biliyorum siz toplanıp ürünü karalamaya kalkmışsınız hiç mi işiniz gücünüz yok hem leke kremi ile saç dökülmenin ne alakası var algınız çok tuhaf

abla çok basit bir soru sordum sana....

marka hiç bir yerde geçmezken (ilk saatler hariç) siteye yeni girmişken bu bilinmeyen uyduruk markayı kullandığını mı iddia ediyorsun ?

bak ben sana başka bir şey daha göstereyim ;

On Login, GamzeOlur has the following potential multiple account(s): deryaaa111, fasulyegunaydin, ................

ben gelince defolup gitti.

Eski üyeymiş.... Eski olunca sanki güvenilinir oluyor...

Son düzenleme:
Arkadaşlar o değil de süper bir şampuan buldum, mucize adeta, marka yüzü de ceorge glooney. Yani güvenebilirsiniz. Ürün tamamen doğal içeriğine de bakmıştım oooo süper çok doğal.

20200612_182714.jpg

2018 de başka bir markayla başlamışlar reklama.

Abla beni aradı ya hesabımı açın diye bu üyelerle bağlantınız var görüyorum Ip adresleri tutuyor, aynı cihazdan bağlanmışsınız diyorum bana hayır bağlantım yok diyor.

Israrla üyeliğimi açın dedi hayır açmıyacağım dedim yeni üyelik alır gelirim dedi ya la.....

gel abla gelmezsen gönül korum ama markalarını tek tek buraya yazarım buyur gel ...

2018 de başka bir markayla başlamışlar reklama.

Abla beni aradı ya hesabımı açın diye bu üyelerle bağlantınız var görüyorum Ip adresleri tutuyor, aynı cihazdan bağlanmışsınız diyorum bana hayır bağlantım yok diyor.

Israrla üyeliğimi açın dedi hayır açmıyacağım dedim yeni üyelik alır gelirim dedi ya la.....

gel abla gelmezsen gönül korum ama markalarını tek tek buraya yazarım buyur gel ...
Israrla leke kremi reklamlarında yoğunlaşmaları takdir edilesi bir istikrar esasında. 😁

kazen bey gayet bu konuda cok hakli emeksiz yemek olur muu?
herseyin bir yolu yontemi var ..
urun ne olursa olsun mutlaka sitenin kurallarina uyularak reklam yapilmalidir..
kisaca ;emek hirsizligina tahammulumuz yok, kimseyi aptal yerine koymayin, kimsenin hak hukukuna girmeyin, akli sira kullanmadiginiz urunden prim alacaksiniz diye ucuz ve adi reklam pesinde gezmeyin vs..

not :eski uye 😁

kazen bey gayet bu konuda cok hakli emeksiz yemek olur muu?
herseyin bir yolu yontemi var ..
urun ne olursa olsun mutlaka sitenin kurallarina uyularak reklam yapilmalidir..
kisaca ;emek hirsizligina tahammulumuz yok, kimseyi aptal yerine koymayin, kimsenin hak hukukuna girmeyin, akli sira kullanmadiginiz urunden prim alacaksiniz diye ucuz ve adi reklam pesinde gezmeyin vs..

not :eski uye 😁

abla whatsapptan bana cahil mahluk demiş, sonra engellemiş.

arıyorum açmıyor : )

Bugün benim için yakın be..
Kadınlar kulübünde polemik ve eğelence bugün yok diye girmeyip,şuan girip,bütün şakaların saatler önce dönmüş olması ve benim o şakaları masum masum şuan okumam...:KK14:
Bende yazmak isterdim😭😭😭

abla sen yaz biz ilk kez okuyor gibi güleceğiz...

söz

beğeni manyağı yapacaklar seni

X