Leke kremi aldım kızlar siz kullandınız mı memnun olan var mı??

Aynen evde bir sürü oldu benim sabah akşam sürüyorum cildim nefes alıyor ne krem ne başka bişey kullanmıyorum
Aloe Veram 5 yıllık olmuştur, o kadar çok yavruladı ki saksılara bölmek zorunda kaldım, ana kökten her yıl düzenli olarak 2 defa 2 ayrı yerden turuncu çiçek açıyor, süper nemlendiriyor üstüne başka bir ürün tanımam :)))

benim kocamda saclarim senin yuzunden dokuldu der 🤣
Kocacım akıllı adamın başında saç durmuyormuş deyin, rahmetli babam da keldi, kel avuntusu yapıp akıllı adamın başında saç durmaz derdi :KK70:
Babamla annem evlendiğinde babamın saçları varmış, eşimin de saçları vardı, babasının da saçları vardı ama hepsi 40'ına gelince Öztürk Serengil kelaj'a bağladılar hahahahaha

Kocacım akıllı adamın başında saç durmuyormuş deyin, rahmetli babam da keldi, kel avuntusu yapıp akıllı adamın başında saç durmaz derdi :KK70:
Babamla annem evlendiğinde babamın saçları varmış, eşimin de saçları vardı, babasının da saçları vardı ama hepsi 40'ına gelince Öztürk Serengil kelaj'a bağladılar hahahahaha
🤣🤣 ayy ilahii yaaa ,tanidigim tum keller cidden hem akilli, hemde caliskandir babaniz cidden bu konuda hakli olabilir 🤔🤭 esimin de
simdi tepede bes on tane saci kaldi hatta sakin elleme karsilikli mac yapiyorlar diyor 🤣😇 kalan saclari koruma altina aldik 🤪

Bugün benim için yakın be..
Kadınlar kulübünde polemik ve eğelence bugün yok diye girmeyip,şuan girip,bütün şakaların saatler önce dönmüş olması ve benim o şakaları masum masum şuan okumam...:KK14:
Bende yazmak isterdim😭😭😭
Bende aynıyım. Masum masum ve tüm merakımla herbir sayfayı okumaktayım😔çok geç kalmışız çookkk

• Beğen
Reactions: Dge
Canım ben bebantol ve madacosol kullanıyorum cokta memnunum madacosol sivilceleri kurutuo be cıldı yenılıp lekelere iyi gelıo tavsiye ederim

Ayy ne kremiymis bu.. Hepsini okuyamadim ama okudugum kadaryla oyle bahsedilmiski sanki alin yazisini nemlendrip uçuruyormus gbi :halay:

Aloe Veram 5 yıllık olmuştur, o kadar çok yavruladı ki saksılara bölmek zorunda kaldım, ana kökten her yıl düzenli olarak 2 defa 2 ayrı yerden turuncu çiçek açıyor, süper nemlendiriyor üstüne başka bir ürün tanımam :)))
ya beni korkuttular aloe veranın içinden çıkarttığını direkt sürme yanar yakar onu kremlere karıştır dediler, bi de onun yaprakları oluşup o sıvı üretilene kadar ohooo 1 sene geçer sen boşver dediler, kandırmışlar mı beni? :süslü:

Mune abla benimde aloe veram kucucukti 7 aileye dgattim omlarda dagtyor millete. Ama benim kan grubuma yasakmis ne zman kullansam kasinirdim kizarirdim ama cok dogal gercekten mucizevi brsey

Hanimlar bende bir çok krem denedim cogunuda reklamlardan gorerek aldim ama etkisini bu kadar hızlı sonuç almaya başladığım bir ürünü buldum nihayet. Yuzumdeki sivilcem icin almıştım 2 gunde söndür du vallahi cok seçici birisi olmama ragmen tavsiyemdir hanimlar...

Düzeltme Yaklasik 1 hafta sonra lekelerim birden cikti. Eskisinden daha kotu oldu. Aman ben yandim siz yanmayin. Uzak durun bu urunden. hatta su anda ciltim alev 🔥 yaniyor. dolandirildigima mi yanayim. Cildim daha da kotu oldu ona mi yanayim offf off aptal kafam. Licape leke kreminden uzak durun. :KK43:
Aloe Vera kullanin

Leke kremleri bir tuzak inanmayın arkadaşlarım. Yeriniz de olsam yatmadan önce limonu sürüp öyle uyur sabaha da yüzümü yıkardım ardından bir nemlendirici. Ardından akşama doğru nişasta ile suyu karıştırıp bir maske yapardım kuruyana kadar bekletiedim sonra yeniden durular yüzümü nemlendirirdim. Düzenli olarak yapmak mühim tabi ki nemlendirici krem yerine doğal bitkisel yap aloa vera vs gibi bitkiler ile de cildinizi nemlendirebilirsiniz. Ben çok yapıyordum bu ikiliyi leke sivilce azaltıp cilde parlaklıkta veriyor ki dozunu bilmek lazım tabiki

Bal0ncuk Bal0ncuk Hemsirecik Hemsirecik Paresilaaa Paresilaaa ay kızlar bu kazen beysle mune hanimss cok olmaya başladı, once macuncumuz gitti şimdi kremcimiz. Bi gün yüzü goremeyecek miyiz? Sonra vay efendim bebe olcak da bilmem ne... Nasil olcak nasilll :63::63::KK70::KK70::KK70:
Allah seni🤣🤣
Dünde bildirim gelmişti leke kremi ile ne işim olur diye bakmamıştım 🤣🤣🤣
Senden de gelince dedim bu benim bildiğim leke kremi değil demek bir bakam dedim🤣🤣🤣
Mucizevili birşeymiş🤣🤣🤣 nasıl olurda ben bunu kaçırmışım😜😜😜
Macuncuyu da kaçırmıştım, kremci de gitti 🤣🤣🤣
Vay anam vay ben napam, nerelere başımı vuram🤣🤣😜😜😜

Allah seni🤣🤣
Dünde bildirim gelmişti leke kremi ile ne işim olur diye bakmamıştım 🤣🤣🤣
Senden de gelince dedim bu benim bildiğim leke kremi değil demek bir bakam dedim🤣🤣🤣
Mucizevili birşeymiş🤣🤣🤣 nasıl olurda ben bunu kaçırmışım😜😜😜
Macuncuyu da kaçırmıştım, kremci de gitti 🤣🤣🤣
Vay anam vay ben napam, nerelere başımı vuram🤣🤣😜😜😜
Parecim böyle olmaz yanniz, hani hep ben olmayabilirim buralarda. Biraz gozunu aç. Belki sorarsak telefonneyim verirler de arar isteriz kiz 2ser kutucuk ahdushdhs

X