Leke kremi aldım kızlar siz kullandınız mı memnun olan var mı??

Kızlar uzun zamandır günlük kullanabileceğim bir ürün arıyordum bir kaç arkadasımın tavsiyesi ile leke kreminden sipariş verdim sivilcelerde de etkiliymiş onlar cok etkisini görmüş bende aldım sizede bir sormak istedim aranız da kullanan var mı?
Eğer cildiniz normalse yanı alerjınız yoksa expigment 1 numaralı leke kremıdır

Hanimlar bende bir çok krem denedim cogunuda reklamlardan gorerek aldim ama etkisini bu kadar hızlı sonuç almaya başladığım bir ürünü buldum nihayet. Yuzumdeki sivilcem icin almıştım 2 gunde söndür du vallahi cok seçici birisi olmama ragmen tavsiyemdir hanimlar...

Düzeltme Yaklasik 1 hafta sonra lekelerim birden cikti. Eskisinden daha kotu oldu. Aman ben yandim siz yanmayin. Uzak durun bu urunden. hatta su anda ciltim alev 🔥 yaniyor. dolandirildigima mi yanayim. Cildim daha da kotu oldu ona mi yanayim offf off aptal kafam. Licape leke kreminden uzak durun. :KK43:
Onu kullanacağına farmasi ürünleri kullan canım bn kullanıyorum çok da memnunum

ya beni korkuttular aloe veranın içinden çıkarttığını direkt sürme yanar yakar onu kremlere karıştır dediler, bi de onun yaprakları oluşup o sıvı üretilene kadar ohooo 1 sene geçer sen boşver dediler, kandırmışlar mı beni? :süslü:
Ablacım aloe vera arsız bir bitki diye tanımlanabilir, aydınlık bir yere koyar, toprağı kurumadıkça su vermezsen, saksını da çok büyük ve derin tutmazsan çabuk büyür ve çok yavru verir, içinden çıkan jeli direkt yüzüne sürmeye çekinirsen, olur ya hassas bir cilde sahipsindir, o zaman aloe vera jelini çıkarır bir kapta iyice çırpar, üzerine 1 tatlı kaşığı saf zeytinyağı, 1 tatlı kaşığı buğday yağı, 1 yemek kaşığı hindistan cevizi yağı koyar karıştırırsın, küçük bir krem kabının içine koyarsın buzdolabında muhafaza edersin, hafif aromalı güzel bir krem oluyor, sabah akşam yüzünü temizledikten sonra sürersinHoppa

Ablacım aloe vera arsız bir bitki diye tanımlanabilir, aydınlık bir yere koyar, toprağı kurumadıkça su vermezsen, saksını da çok büyük ve derin tutmazsan çabuk büyür ve çok yavru verir, içinden çıkan jeli direkt yüzüne sürmeye çekinirsen, olur ya hassas bir cilde sahipsindir, o zaman aloe vera jelini çıkarır bir kapta iyice çırpar, üzerine 1 tatlı kaşığı saf zeytinyağı, 1 tatlı kaşığı buğday yağı, 1 yemek kaşığı hindistan cevizi yağı koyar karıştırırsın, küçük bir krem kabının içine koyarsın buzdolabında muhafaza edersin, hafif aromalı güzel bir krem oluyor, sabah akşam yüzünü temizledikten sonra sürersinHoppa
yaa çok teşekkür ederiim, maske tarifleri defterime not aldım hepsini :süslü: :KK200:

saçları döküyor mu ?

şimdi sende cilt kremi saçla ne alakası var deme bana...
alnıma sürüyorum !

alın nerede biliyorsun değil ?
Aaaa hayret birşey. Benimde amcamın amcası kullandı,adam maymuna döndü,bir kıllandı bir kıllandı size anlatamam,tabi yenileri geldikçe eskileri dökülmeye başladı. Hatta eşi boşamaya karar vermişti en son çok tüy dökülüyor,nevresimler görünmüyor adamın kılından diye. Ama şu da var,adam sürmemiş ürünü,sulandırıp içmiş ondan belki bilemedim!!!

Yogurt yumurta sarısı vs ile karıstırabılırmıyız munecim,ben yaglı seylerden bıraz irrite olurum,artı biraz bekletip temizleyecekmiyiz cildimizden?

a066.gif
Oooo lily86 lily86

Yogurt yumurta sarısı vs ile karıstırabılırmıyız munecim,ben yaglı seylerden bıraz irrite olurum,artı biraz bekletip temizleyecekmiyiz cildimizden?
Hayatım benim yazdığım krem tarifi, krem olarak kullandığınızda parmağın ucuyla çok küçük bir miktar sürmeniz kafi, aloe veradan maske yapacaksanız hindistan yağı, buğday yağı ve zeytinyağı kullanmak zorunda değilsiniz.
O zaman yumurtayı maske gibi ayrı sürersiniz, yumurta maskesini temizledikten sonra aloe vera jelini sürersiniz, jelin o yapışkan yapısı rahatsız ederse 15-20 dakika sonra yıkarsınızHoppa

aloe verayı ben kırıp bir ay bekletiyorum, öyle yüzüme sürüyorum. o zaman yakmıyor ve iyi geliyor
herhalde ilk kırılınca bitkicağız düşman savma hormonu falan salgılıyor ondan cayır cayır yakıyor. bekletin farkı göreceksiniz

X