Leke kremi aldım kızlar siz kullandınız mı memnun olan var mı??

yok bizde öyle olmuyor ben maçım şu dakika biter diyorum ona göre yemekhazır oluyor.

Bizde kısasa kısas bana diyor sen 2 senedir oynuyorsun bir şey diyor muyum diye 😂ben de online oyun oynuyorum ama bizim eventler 3 gün sürüyor yani öyle oturup başına bitene kadar hayattan kopmuyorum rahat rahat ama beyimiz o maçı bitirene kadar ilişiğini kesiyor dünyadan🤦‍♀️

K Kazen bey hakkında iddiaların ortaya atıldığı, hem de aynı konu başlığı altında farklı iddiaların ortaya atıldığı, eğlenceli bir topiğimiz olmuştur, güldürmede emeği geçen herkese teşekkürü borç bilirim.

kadınlar kulübü panaroma yayınımıza beklerim dermişim :KK70:

ben eski üyeyim noldu? eski yada yeni olunca ne oluyor bu ürünü bende kullandım bu markayı biliyorum siz toplanıp ürünü karalamaya kalkmışsınız hiç mi işiniz gücünüz yok hem leke kremi ile saç dökülmenin ne alakası var algınız çok tuhaf
hayırdır kardeş mermiye kafa atasın gelmiş :KK70: :KK70: K Kazen abinin deneyimleri ortada , hiç mi işin gücün yok abi Bihterle ne alakası var? !111!!1!

ben eski üyeyim noldu? eski yada yeni olunca ne oluyor bu ürünü bende kullandım bu markayı biliyorum siz toplanıp ürünü karalamaya kalkmışsınız hiç mi işiniz gücünüz yok hem leke kremi ile saç dökülmenin ne alakası var algınız çok tuhaf

Kimse karışmasın ben yazışacağım....

kimse ....

Şimdi senin ; F fasulyegunaydin , D deryaaa111 hatta yine bugün üye olan N nuriye orhan ile hiç bir bağlantın yok mu ?

Markanın adı hiç bir yerde geçmezken bu ürünü kullandım diye yazıyorsun ? markayı nerede okudun ?

beğeni bildirimleri kapalı olan sitede tek kişiyim herhalde. doyduysam da haberim yok :KK53: gerçekte de doyduğumu bilmem zaten

X