Leke kremi aldım kızlar siz kullandınız mı memnun olan var mı??

Şu mucizevi kremde bu ablaya mı ait acaba?

Eklentiler

• Screenshot_20200612_170231.jpg
    Screenshot_20200612_170231.jpg
    92,5 KB · Görüntüleme: 48

2018 de başka bir markayla başlamışlar reklama.

Abla beni aradı ya hesabımı açın diye bu üyelerle bağlantınız var görüyorum Ip adresleri tutuyor, aynı cihazdan bağlanmışsınız diyorum bana hayır bağlantım yok diyor.

Israrla üyeliğimi açın dedi hayır açmıyacağım dedim yeni üyelik alır gelirim dedi ya la.....

gel abla gelmezsen gönül korum ama markalarını tek tek buraya yazarım buyur gel ...
moderatör düzenlemeleri efsane

K Kazen in bildirimini görünce kalbimde horon tepti. :KK17: bilmeden bişey mi yaptım diye düşündüm okumadan önceki saniye içinde sonra gördüm ki eğlence varmış. Ama eğlenceyi de bulamadım abi ne yalan söyliyim :KK48:
Valla ben de korktum ilk sabah da uzun zamandır banlanmıyorum filan diyodum arkadaşa :KK70:

Saç döken keremden arıyorum saç döküyorsa döşü gıllı kocamın gıllarını da döker. Ama tepesinde 3 tel saç kaldı onları dökmesin. :KK43: lütfen yardım edin yoksa boşanıcam :KK43:
Ah musluk ne çektin sen bu kıllardan, her gün kıl temizliyorsun yerlerden :KK53:
Bu krem iyi geliyormuş, bence boşanma bunu kullan :confused:

Isten dönünce bi bakiyorum, aaa kkda bildirim.
Meger geyik cevrilmis, yanmis, kazen pubga dönmüs, konu sahipleri banlanmis oohhooo ben anca okuyorum. Neyse davete icabet etmis olmak icin suraya su mesaji ilistireyim de sakin sakin kabuguma cekileyim bari.

X