Leke kremi aldım kızlar siz kullandınız mı memnun olan var mı??

benim ceza alma sebebim RP görevinde olan bir görevde ateş etmeden 16 tane arena oyunu bitirmek. Bunu karşı tarafa kıyak olarak görmüş pubG ve 1 hafta banlamışlar.
Diğer arkadaşlar pasif kaldığınız için şikayet etmişlerdir,Araplar zaten hile , Türklerde pasif yada hile denk gelirsem ben hiç şikayet etmiyorum takilsinlar öyle.

İtiraz hakkın yok mu? Sen nereden bilecektin ki takımdaki birinin hile yaptığını?

diyorum ya muhatap asla yok...

Diğer arkadaşlar pasif kaldığınız için şikayet etmişlerdir,Araplar zaten hile , Türklerde pasif yada hile denk gelirsem ben hiç şikayet etmiyorum takilsinlar öyle.

O zaman pasif oyuncu diye yasaklandınız yazması gerekmiyor muydu ? Az önce ekranı paylaştım diyor ki hileli takım arkadaşı ile oynadığınız için.

Bazı arkadaşlarda ben çok sık IP değiştiriyorum ondan olabilri diyorlar. Bugün açılsın arkadaş listemde ceza alan var mı bir bakacağım zaten 10-15 kişi var listemde. Varsa hile yapanı bulduk demektir....

ama dediğim gibi RP görevlerinde arena da silah atmıyorum kuvvetli muhtemel sebep o

Reklam yapmayalım lütfen:))) Senin iş bizimkinin insta hesabına dönmüş, adam çektiği fotoları vb koyduğu bir hesap açmıştı, kendince paylaşımlar yapıyordu vs bir sabah bir baktı hesabı hacklenmiş bir de instadan hesabın kapatıldığına dair mesaj gelmiş, kim hacklediyse afet bir avatar koymuş, abuk sabuk mesajlar yazılmış, instada troll hesap diye hesabı kapatmış, bizimki bir sinirlendi instayla yazışıp tümden sildirdi, o gün bugündür instagram deyince tüyleri tersine dönüyor :))

abla sen inanmıyorsun ama ben Kazen gerçek Kazen

abla demenden belli. gerçek kazen benden en aşağı 10 yaş büyüktür ve ben kimseye onun abla dediğini görmedim.

kardeş bak benim üyelik 2007de başlamış kenarda yazıyo. sence kazeni hiç tanımaz mıyım gerçekten? tabii ki hiç birebir muhabbetim olmadı ancak üslubunu gayet iyi bilirim. belki bu devirdaim olalı çok oldu ama ben yeni döndüğüm için yeni farkettim. ne diyeyim hayırlısı olsun

ama kazen taklidi yapmana gerçekten gerek yok bence, saçma yani. 50 yaşında olmadığın her halinden belli neticede.

Şaka di mi

hala çok sinirli biriyim, dönem dönem eğleniyoruz ama inan ben kazenim

hatta ne kadar kaba biriyim sor arkadaşlara

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…