Kzlar buras da bizim Geyik sohbet yerimiz olsun

Suzanım geçmiş olsun eee kızlar nerelerdesinz

sağol canım.öyle çok fazla bir öksürüğü yok ama biz yinede tedbirimizi aldık.bugün keyfimiz yerindeydi maşallah.
yaa gerçektende niye kimse uğramıyor buralara.bu topice geçtik nazar mı deydi ne.ben kızım yüzünden fazla giremiyorum girsemde birşey yazamıyorum sadece okuyabiliyorum.hadi hamile arkadaşlarıda anlarım bazen zor geçiyor hamilelik.eee hani diğerleri nerede ben eski muhabbetleri ösledimsenağlama senağlama senağlama

önceden o kadar çabuk ilerlerdiki sayfalar yetişemezdim hatta topice girince geçmişi bile okumayı gözüm yemezdi ama şimdi birisi birşey yazmış mı acaba diye girip girip bakıyorum ne bir yazı ne de altta kendimden başka bir kullanıcıgöremiyorum.:1no2:
bu topicte domuz gribi virüsü falan var da benim mi haberim yok acepkaydirigubbakcemile3Allah korusun tabiki hepimizi:Saruboceq:

kendin çal kendin oyna gibi oldu şimdi benim durumum.kaydirigubbakcemile3kendi kendime yorum yapıp duruyorum kafayı sıyırdım galibakafamçokkarıştı naniknanik delikafadulden hihoyyyt

selaaaam benim öksüz garip yetim kalmış topikim ay kıyamam
ne muhabbetlerimiz geçti burda geçsinde hadi gelin kızlaaaaaaaaaaaaarrrrr
kaydirigubbakcemile kaydirigubbakcemile kaydirigubbakcemile kaydirigubbakcemile

selam kızlar; nasılsınız?

dün amniosentezi olduk, serçe parmağımız normal çıktı ama burun kemiği normalden küçükmüş. dr emin olalım dedi. akşam 6 ya kadar ordaydık gelince yazamadım yatmam gerekiyor.1 hafta evden çıkma dinlen dedi dr. bayramda dahi evdeyim. sonuçlar 3 hafta sonra. artık zaman nasıl geçer bilmiyorum.

bize dua edin, hepinizi öpüyorum.

dualarımız seninle canım
senin bu dr da nasıl canım ya bi beli ince diyor sonra göbeği var diyor parmağı küçük diyor küçük çıkmıyor şimdi de burun kemiği küçük diyor bak yine bişey çıkmıycak gör içini frah tut

dün amniosentezi olduk, serçe parmağımız normal çıktı ama burun kemiği normalden küçükmüş. dr emin olalım dedi. akşam 6 ya kadar ordaydık gelince yazamadım yatmam gerekiyor.1 hafta evden çıkma dinlen dedi dr. bayramda dahi evdeyim. sonuçlar 3 hafta sonra. artık zaman nasıl geçer bilmiyorum.

geçmiş olsun canım
umarım bebişinde hiç birşey çıkmaz.

İnşallah sonuçlar çok güzel çıkar canım.sen bol bol yat dinlen.amniosentez yapılmış sonuçta

yaa bayram geldi neredeyse ben hala temizliği bitiremedim.tam kızı uyutuyorum işe başlıyorum 10 dakika sürmüyor kızım hemen kalkıyor.kafayı yemek üzereyim.bu gidişle bayram biyecek ben hala temizlik yapıyor olucam.parça prça yapıncada ilk temizlik yaptığım yeler batmış oluyor.bir kısır döngü içindeyim delirmek üzereyim:-((((

ben iki hafta önce temizlik yaptırmıştım.
gene kirlendi sanki.
benimd ehiç yapacak gücüm yok.
zaten gelenim gidenimd eyok
böyle olsun bakalım.

tebrik ederim canım maşallahh
10 gün sonrada bizim 1 yılımız olacak inş.

nice yıllara mutlu yıllara kızlar

teşekkürederim canlarım.:1hug:a.s.hepimiz daha nice mutlu,sağlıklı,sevdiklerimizle birarada geçireceğimiz yıllara.:içelim:Allah kimseyi sevdiklerinden ayırmasın.
geçen seneki en büyük hediyem kızıma hamile kalmıştım bu seneyse kucağımda ben daha ne isterimki.eşim ve kızımsız bir hayat düşünemiyorum.Şeniz :ecrin_bebek:

X