Kzlar buras da bizim Geyik sohbet yerimiz olsun

hepinizin bayramını canı gönülden kutlarım canlarım
fundacım allah hayırlısıyla kurtarsın canım kızımızın rahatı iyi herhalde gelmek istemiyokaydirigubbakcemile3

günaydın bizde bugün aşımızı olduk 3 tane.birdahaki aşımız 1 yaşında artık.öğlen dra gidicez kontrolümüz var bakalım gelişimi nasıl

yaa kızla bu soldaki reklamlara alışamıyorum ben bi tuhaf gelio formlar
nabersiniz bu arada

nerde bu millet bu devlet .......
funda naptı sarıkız minik buzağıyı sütten kestimi
keçilerle oğlaklar sevişiyomu
kim yumurtladı
kim hamile
kim çalışıyo
bunlar bir çelişkimi
hepsini istiyorum
ben mantar oldum
bu ay kapalı dükkan şu illetten kurtulmam lazım önce tamammı anlaşıldımı:)))))

oda ne
şarkı sölemeden göndertmişim iletimi:)))) başlıyorum
baban ağa olmuş köyeeeeeee:))))))))

off siteye sinir oldum ya bune böyle kaç gündür
ben hamile değilim biliyorsun soruna cevap veriyim

evet giremiyorum bende şu mantarla ilgili formları okumak istedim açılmıyo yenileniyo sanırım ondan böle ama yeni yüzünüde sevmedim bu arada

kızlar funda doğum yapmış sonunda kızına kavuştu Allah analı babalı büyütsün

günaydın kızlar nasılsınız? keyifler nasıl?

ben bildiğiniz gibi, kızım kıpır kıpır ama hala amniosentez sonuçlarımızı alamadık. onları bekliyorum.

bayramın 3.günüde babanemi kaybettik hatta bugün yedi mevlüdü var, hayat çok tuhaf.

funda nihayet doğum yapmış kızlar. msj attı 3.750 gr sezeryan olarak doğmuş ecrin bebek. allah analı babalı büyütsün inşallah.

ee sizlerde ne var ne yok?

günaydın kızlar nasılsınız? keyifler nasıl?

ben bildiğiniz gibi, kızım kıpır kıpır ama hala amniosentez sonuçlarımızı alamadık. onları bekliyorum.

bayramın 3.günüde babanemi kaybettik hatta bugün yedi mevlüdü var, hayat çok tuhaf.

funda nihayet doğum yapmış kızlar. msj attı 3.750 gr sezeryan olarak doğmuş ecrin bebek. allah analı babalı büyütsün inşallah.

ee sizlerde ne var ne yok?
başınız sağolsun canım.İnşallah sonuçlar iyi çıkar.
goncacım geçmiş olsun.İnşallah çabucak iyileşirsinde dükkanda açılır.kaydirigubbakcemile3
fundacım allah analı babalı büyütsün canım.Allah ikinize sağlık versin ve korusun.
bozocum canım İnşallah en kısa zamanda hamile kalırsın.
kızlar gelin artı ya o eski muhabbetlerimizi ösledimmmmmafoldumbenmafoldumben:sinifsinif:

eski muhabbetleri ösledimmmmafoldumbenmafoldumben
mafoldumbenmafoldumbenmafoldumben
:sinifsinif::sinifsinif:
:sinifsinif::sinifsinif:

X