Kzlar buras da bizim Geyik sohbet yerimiz olsun

kızlarrr ben artık işime döneyim yoksa olan işimden de olacağım :)))) gelirim gene arada öpüyorummm hepiniziiiiii çifter çifter ;D

bu akşam kayınvalidelere gdyrz dün gidemedik ya ooohhh akşama yemek derdi yok dün sabah gördümde lahanayla uğraşıyodu...lahana yapcak herhalde oleyyy:))))))sizin neleriniz vr bakam

anladım canım herkes kısmetini yaşar bak kaynanama kendisi aslen mardinli ama o gurbette kızıda gurbete gitti

ay inanmıyorum yazık ağlıyo burası resmen. gelen yok giden yok. nerdesiniz bakim..

arada bi girin yazın bari be. kaydirigubbakcemile3

neysem ben yazıyım siz gelince bana da hbr verin..

sevgili bozocuğumun açtığı geyik bölümümüz; bugün ben dışardaydım azcık hava aldım ama yağmur yağdı. bende minişimle konuştum hemen, bak dedim senin yada kardeşinin ismi yağmur olucak diye. kardeşin demekte o kadar hoşuma gittiki anlatamam. birini doğurdumda ikinciye geçtim alkisalkisalkis

bu arada belimin ağrısı geçmedi. çok ağrıyo. arada birde kramp giriyo. minik tosbam sanırım bana benzecek. çabuk sıkılcak. içerden çıkmakmı istiyor nedir. demin konuştum "bak çocuğuum öle 9cm 9cm daha dışarı çıkılmaz dedim, daha zamanımız var. " dedim,bilmem anladımı.

onun dışında iyiyiz azcık midemiz bulanıyor. şimdi mutfağa gitcez. yemek hazırlıcaz. hepinizi öpüyoruz topiği boş bırakmayın. opuyorumnanaktan

canım harikasın ya benim sonuçlarım iyiyimiş şükür sancım filan yok kanla idrar testimde iyi kolestrol çıkmış sadece haftaya çağırmış dr bakalım hayırlısı ama hissediyorum başı aşağıya gelmedi :sinifsinif:hayırlısıyla bende normal doğum yapmak istiyorum ama bakalım

kızlar 2 gündür kk ya ne oldu bir türlü giremedim bilgisi olan var mı???
bu arada rüzgar yağmurcum bebeğini öp benim yerime (tabi karnında biliyoırum ama:)

merhaba arkadaşlar.buralar baya bir kimsesiz kaldı:-((((
ne zaman girsem kimsecikler olmuyor.
kızım kaçgündür biraz fazlaca huysuz onunla uğraşıyorum ondan fazla giremiyorum.kib görüşürüz.

X