Kzlar buras da bizim Geyik sohbet yerimiz olsun

ben bırakmaya karar verdim dün gece sigarayı bıraktım yattığımdan beri hiç içmedim :)))))))))

darısı başımızaaa :Saruboceq:

kızlar ben yemeke gidiyom bebişim acıktı kaydirigubbakcemile3

çok yazmayın olarmıııı

ben bırakmaya karar verdim dün gece sigarayı bıraktım yattığımdan beri hiç içmedim :)))))))))

goncam tebrik ederim darısı başıma bende kitap aldım eşim okusun bıraksın sonra ben bırakcam diye ama halen okumadı okucakmış :sm_confused:

goncam tebrik ederim darısı başıma bende kitap aldım eşim okusun bıraksın sonra ben bırakcam diye ama halen okumadı okucakmış :sm_confused:

sende mi sigara içiyorsun akannehir ahh bide benim koca bıraksa şu sigarayı

iççem iççem:)))))))))))))))
her gece bırakırım genelde yalancıyım ben bu konuda yaaa sorma............

kırmızı akıntımı olur be kızım ne o adette diilse neyin kanaması...
valla bilmiom rahim yolunu kontrol ettim kanama yok sadece o akıntı öle geldi
esra adet günün ne zaman kız kırmızı akıntı nasıl oluyo adet gününmü yakın ?

yok valla 1 kasım yeni adet tarihim o leke gibiydi bi daha görmedim

ahhh esracım bu esralar varya hep bu adetleri bi bozuk anormalkaydirigubbakcemile3bnmde öyle oldu bu ay ahala bişi yk bn artık hiç tınmıyorum amannnnn napıyım gelirse gelir kendi bilirkaydirigubbakcemile3

canım iyi yapmışsın soğan sabah akşam içiliyo diye biliyorum ben bende öyle yapmıştım bi kere işe yarıyo gerçektenyerimseniben

evet normalde sabah akşam ama ben sabah kahvaltı yapamıom midem almıo kürü nasıl yapıım

esra adetli değilmisin sen ben adetlisin sandımmm

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

ahhh esracım bu esralar varya hep bu adetleri bi bozuk anormalkaydirigubbakcemile3bnmde öyle oldu bu ay ahala bişi yk bn artık hiç tınmıyorum amannnnn napıyım gelirse gelir kendi bilirkaydirigubbakcemile3

başka hangi esra tanıoon kıız

X