Kzlar buras da bizim Geyik sohbet yerimiz olsun

dışardan geldim hep karşıma hamişler çıktı...eskiden bu kadar çok hamile görmezdim...bende grip oluyorum sanki başım ağrıyor gözlerim sulanıyor boğazımdan bişeyler akıyor topikte salgın var :bbo:

mikrobu kim attı acaba topiğimize :uhm:

kızlar bende belirti var ama grip belirtileri var dişlerim ağrıyor damaklarım yara olmuş gibi acıyor gözlerim sulanıyor üşüyorum rahmime sancılar giriyor...ben ne zaman hasta olsam rahmime bişeyler batıyor gibi oluyor....hamilelik belirtileri olacağı yerde grip belirtileri başladı....akannehir

kızlar bende belirti var ama grip belirtileri var dişlerim ağrıyor damaklarım yara olmuş gibi acıyor gözlerim sulanıyor üşüyorum rahmime sancılar giriyor...ben ne zaman hasta olsam rahmime bişeyler batıyor gibi oluyor....hamilelik belirtileri olacağı yerde grip belirtileri başladı....akannehir

geçmiş olsun canım
ben bi mercimek çorbası yaptım içine bol limon ve kırmızı biber kattım iyi geldi yavsiye ederim :lepi:

benim de bugün 23.günüm kaldı 10 gün yavaş yavaş stres basıyor beni

bozom ne stres basıyor gününü şaşmadan gelecek kırmızılar artık benden moral beklemeyin çünkü hepsi boş...

kızlar bnmde bgn regl günüm ama geeln giden bişi yk umuudmda yk ztn çünkü bu ayyy hiç ne bilim bişi olmadı.sanmıyorum gelsede bi klomene başlasam

esengulum boşver bıraz da umursamaz davran belki ozaman gelır..

Yaa erken gebelik topiciğinde kimseyi tanımıyorum artık abone listemden siliyorum orayıı

bozom ne stres basıyor gününü şaşmadan gelecek kırmızılar artık benden moral beklemeyin çünkü hepsi boş...

ne biliyim stres oluyorum....zaten ümidim yok bu aydan da alıştım artık hüsrana uğramaya kırmızıları görmeye

maşallah sabah sabah ne kadar umut dolusunuz böle içim açıldı valla:))))))

X