Kzlar buras da bizim Geyik sohbet yerimiz olsun

iyiyim canım saol siz nasılsınız böcüküm napıo

ben geldim

sever ciğim inşllh sen böyle deyince sevedail geldi aklıma nisan da hamileyim dedi hamile oldu....
benim de 18 bakalım ya kızlar ben ne yapsam bıraksam mı çalışmaları devam etsem mi bugün 23.günüm

iyiyim canım saol siz nasılsınız böcüküm napıo

uyuttum şimdi cadıyı.eşimde evde işlerim var ama hiç canım istemiyor.bu kız beni o kadar yoruyorki bakalım umutlar 5. aya kaldı belki düzelir.neyaparsın umut fakirin ekmeğiymiş.her ay benim için yeni bir umut.en kötüsüde kızım benden başka kimseye gitmiyor.babasında bile yaygarayı basıyor.:sinifsinif:

bende yaz başından beri ekimde bitiyo bu iş diyorum yaa bitiyo bukadar net sana:)))))))
devam et devam gün aşırı bu arada yumurtlamanı yakaladınmı

suzan çok zor işin valla ben öle bi yaşına kadar anırmışım gonlara böle mi oluyo ne allah sana güç versin sabır versin arkadaşım

ben geldim

sever ciğim inşllh sen böyle deyince sevedail geldi aklıma nisan da hamileyim dedi hamile oldu....
benim de 18 bakalım ya kızlar ben ne yapsam bıraksam mı çalışmaları devam etsem mi bugün 23.günüm

canım yumurtlamaymış falanmış filanmış boşver canın istediği için ilişkiye gir o zaman meleğin gelecektir.diğer şekilde insan strese giriyor olacağı varsada olmuyor.saldım çayıra mevlam kayıra de gitsin.
İnşallah bu defa hamile kalırsınız hepiniz

bende yaz başından beri ekimde bitiyo bu iş diyorum yaa bitiyo bukadar net sana:)))))))
devam et devam gün aşırı bu arada yumurtlamanı yakaladınmı

bugün hesaplıyıcıya baktım yumurtlama da 3 kez olmuş
zaten tutuyr hesaplıyıcıyla akıntım ağrı felan aynı tarihe denk gelmiş 9 12 1518 20 22.günler olmuş

canım yumurtlamaymış falanmış filanmış boşver canın istediği için ilişkiye gir o zaman meleğin gelecektir.diğer şekilde insan strese giriyor olacağı varsada olmuyor.saldım çayıra mevlam kayıra de gitsin.
İnşallah bu defa hamile kalırsınız hepiniz

zaten bu ay saldım hesapladım daha yeni hesaplıyor bugün baktım yumurtlamaya denk gelmiş mi diye

suzan çok zor işin valla ben öle bi yaşına kadar anırmışım gonlara böle mi oluyo ne allah sana güç versin sabır versin arkadaşım

isminde g ve ğ olanlar inatçı olurlarmış birde dediğim dedik oluyor galiba.ben öyle duymuştum.bilmeme rağmen gonca koymak zorunda kaldım rüyama kadar girdi cadı

:)))))))
evet doğru işte bende de var o inat malesef illah dediğim olcak :))))
diyorum yaa allah yardımcın olsun hayatım düzelicek elbet sabret....

Reglin düzenlimi ayşe düzenliyse kaç günde bir oluyorsun dğer yöntemlerle anaman bazen zor birde akıntın yapışkansa iki parmak arasında uzuyorsa Yumurtluyorsundur ama ovulasyon testlerini almanı tavsiye edebilirim ..

peki ceylan hanım bende bu ay öle bi akıntı olmadı
yorumunuz......

dediğim gibi gonca hanım onla sptamak zor herkeste akıntı olacak diye bişey yok en iyisi yumurtlma testleri gittigidiyorda çok uygun ..

saolun ceylan hanım uğraşamadım artık testle mestle yetti yani hee.....
peki yüpmü yapsak ne yapsak kısa yoldan ceylan hanım el ele verip:))))

X