Kv. eşimi dudağından öpmeye çalıştı.

bence esinize saka yollu sormalısınız kv.nizin bunu sureklı yapıp yapmadıgını. en azından emin olursunuz. bu durumda yapabileceğiniz hicbirsey yok zaten zira esiniz de şiddetle karşı duruma. bi an kıskandığından yapmış olabilir , hafif sapık olabilir, yanlışlıkla oraya denk gelmiş olabilir. zira bir kayınvalideyi anlayabilmek asla mümkün olamayacak bir durum :KK36:

O senin kocan. Kadın resmen senden kocani kıskanıyor. Hani olabilir insan sevdiğini kiskanabilir . Ama kv seni kiskandirmaya çalışmış yöntemi iğrenç ötesi. Ben minicik bebeğimi bile dudagindan opmuyorum . O kv haketmis sende kv yaninizdayken kocani öp . Artık ister dudagindan öp ister yanagindan sapur supur öp. Çünkü haketmis. Hatta kv sizdeyken yada siz kv deyken kocana cilvesi yap öp o da diğer odadan sesinizi duysun . Gıcık kadın igrendim resmen.
Böyle yap diyorum ama normalde anne babanın yanında eşlerin opusup koklasmasini hiç doğru bulmam ama seninki fazlasıyla haketmis.

Öncelikle konuya yuuhhh demek istiyorum bide çenesinden öpmek istemiştir diyenler var sanki normalmiş gibi!!!!
C _cedric_ Valla bende senin gibi düşünüyordum kv yanına gittiğimiz zaman eşimle yabancı gibi dururduk ama artk canıma tak etti kv ayağı kırılmıştı bende gündüz gidip bakıyordum akşam yemeğimizi yiyip eve geçiyorduk o gece eşim kalalım diye ısrar etti kv ayağı kırık olduğu için yatağa cıkamıyormuş bizimle aynı odada yatacakmış eşimle küçük bir tartışma sonrası kalmaya karar verdik karşılıklı cekyatlara yatak serip yattık ve bilerek oğluyla cilveleştim :KK53: Kızgın olduğum halde :KK48:

Eşimi gıkılayıp mıncıklayıp ya dur yapma falan filan dedim arada ufak öpücük sesleri falan :KK70: gelip yanımıza yatası gelmiştir belki de :KK70:

Köyü bişey düşünmek istemiyorum midem kaldırmıyor. Başka yönden bakarsak benimde 3 yaşında bir oğlum var ve yanlış olduğunu bildiğim halde bazen okadar tatlı konuşuyor ki öpüyorum dudişinden dayanamıyorum. Ama tabiki sizin eşiniz koca adam ve evli yani tuhaf. Belki bianlıl sevgisiyle olmuştur hala onun küçük oğludur ne bileyim kötü düşünmek istemiyorum dedim yaa. Ne yani annesi oğluna ilgi duyacak hali yokya:KK57:

canlarım tabiki kötü düşünmüyorum.
Benim sorunun kv nin bu yaptığının yanlış olduğunu düşünmemesi.
bence çok yanlış ve yapmaması lazımdı.

Öncelikle konuya yuuhhh demek istiyorum bide çenesinden öpmek istemiştir diyenler var sanki normalmiş gibi!!!!
C _cedric_ Valla bende senin gibi düşünüyordum kv yanına gittiğimiz zaman eşimle yabancı gibi dururduk ama artk canıma tak etti kv ayağı kırılmıştı bende gündüz gidip bakıyordum akşam yemeğimizi yiyip eve geçiyorduk o gece eşim kalalım diye ısrar etti kv ayağı kırık olduğu için yatağa cıkamıyormuş bizimle aynı odada yatacakmış eşimle küçük bir tartışma sonrası kalmaya karar verdik karşılıklı cekyatlara yatak serip yattık ve bilerek oğluyla cilveleştim :KK53: Kızgın olduğum halde :KK48:

Eşimi gıkılayıp mıncıklayıp ya dur yapma falan filan dedim arada ufak öpücük sesleri falan :KK70: gelip yanımıza yatası gelmiştir belki de :KK70:

Ahahaa süper valla iyi etmişsin Ohh olsun böyle gıcık kaynanalara.:KK76: Kendi elleriyle sayginliklarini kaybediyorlar.
Aynı odada yatmak nedir yahu . Bende olsam aynısını yapardım ama benim kaynanam Allah var yayalaya gittiğimizde bile siz yatak odasında kalın diye bize kendi odasını veriyor hep. Böyle birşey e kalkisirsa da hiç cekinmem cilvelesirim de öperim de :KK49:

Ahahaa süper valla iyi etmişsin Ohh olsun böyle gıcık kaynanalara.:KK76: Kendi elleriyle sayginliklarini kaybediyorlar.
Aynı odada yatmak nedir yahu . Bende olsam aynısını yapardım ama benim kaynanam Allah var yayalaya gittiğimizde bile siz yatak odasında kalın diye bize kendi odasını veriyor hep. Böyle birşey e kalkisirsa da hiç cekinmem cilvelesirim de öperim de :KK49:

Aynen valla benim de hiç yapmadığım birşeydi onların yanında ama kv eşime son zamanlarda çok gidip gelmiş olmanın verdiği samimiyetle biraz cıvımaya başlamıştı hoşlanmadığım şekilde o gece de yatağa çıkamıyorum gece wc ihtiyacım oluyo Vs dedi yanımızda yattı rahatsızlığından dolayı uykusu da pek yoktur gündüz uyur, eşimin de huydur gece kalkıp kalkıp sarılıp öper sırnaşır :oops: Oh oldu ona da:KK70:

Bir insan kendini bilmezse, kaç yaşında olduğunun, anneliğinin hiçbir önemi kalmıyor. Kendi saygınlığını bitiriyor işte böyle. Bir kayınpeder kızını bu şekilde sevse, değil dudağından buradaki iyi niyetli hanımların dediği gibi çenesinden dahi öpse damat buna anlayış gösterir mi? Damattan önce siz düşünün bakalım babayla kızın böyle bir yakınlaşması olsa ne dersiniz?

Tam olarak nasıl anlatsam bilemedim.
Görümcem yeni doğum yaptı ikinci kızı oldu. ilki 2,5 yaşında.
bir gün hastanede, iki günde yanında evde kaldım yardım için. çünkü büyük kızı çok problem çıkarıyor. Dün eşim gelip beni eve getirmek istedi.
Kv,eşim, ben , görümcem salonda oturuyoruz. Daha doğrusu biz oturuyoruz eşim uzanıyor. Birşeylerden bahsediyoruz tam hatırlamıyorum neyse.
Kv kalktı karşı koltuğa eşimin yanına geldi sakalını seviyo, göbeğini seviyo falan (sakın yanlış anlamayın asla kıskanmam, benim yerim ayrı kv'nin yeri ayrı sonuçta. hem kendi oğlu tabi sevicek. )
Annesi severken eşim telefonla ilgileniyordu.
Ben de o sırada görümcemle bişey konuşuyorum onlara bakmıyorum. neyse kafamı bi çevirdim. Kv eşimin çenesinden tuttu dudağından öpmeye çalıştı. :KK57:
Eşim itti annesini anne n'apıyosun sen diye. :KK11:
Kv seviyorum oğlumu sevemezmiyim dedi.
eşim de sevme beni git Allahaşkına diyince görümcem Hiç değer bilmiyosun hijabiqueenin eşi annem bizi hiç böyle sevmiyor. bitek seni seviyor dedi.
eşimde sevmesin deyip kapadı konuyu.
Ben bu arada sessiz kaldım. Daha doğrusu şaşkın kaldım :KK64:
Dünden beri de aklıma takıldı. Ne eşime ne Kv ye bişey demedim ama nedense içim içimi yedi.
Yanlış düşünmüyorum değil mi?
Bunun doğru olmadığını nasıl ifade edebilirim?:stop:

korkunç...hiç bir açıklama getiremiyorum hasta galiba

Bir ufak boyu da ben de var...
İzin versek kucağında hoplatacak. Bana da sapıkça geliyor ne yalan söyleyeyim.
Yani bizim aile çok resmidir. Öyle mucuk mucuk vıcık vıcık değilizdir. Kuzenim yurtdışından gelse teyzem bir öper sarılır o kadar hani sevgi gösterisi kalmaz.
En son bize geldi iki günlüğüne, aynı sizinki gibi göbeğini sevmeler, poposuna şaplak atmalar, yanağından şapşup öpmeler, sarılıp oturmaya kalkmalar.
Bir gece dedim dayanmıyorum artık, ben yapsam gelin de azdı derler, ben nasıl sevgi gösterisi yapmıyorsam annen de yapmasın. Benim annem geldiğinde (tek çocuğu olduğum halde) senin yanında böyle vıcık vıcık davranıyor mu? dedim. Bana sapıkça geliyor dedim. Sanırım hak verdi o da rahatsızdı annesine kibarca sevgi gösterisinden sıkıldığını söyledi, kadın mıncıklayacak oldu mu kaçıyor. Kurtulduk çok şükür.
Freud baya haklıymış ana oğul ilişkileri hakkında...
Bir yerde okumuştum anne ve kız arasında çekişme ve rekabette olduğundan birbirleriyle uğraşmaktan damatla takışmaya gerek duymuyorlar. Didişme evlat ana arasında kalıyor. Ama ana oğul da hele kocası da ilgisizse kadın resmen rekabeti geliniyle yaşıyor.
Sizin eşiniz ama zaten uyarmış. Kayınvalideniz tekrarlarsa eşinize bence söyleyin. Sakın kayınvalidenize bir şey demeyin. İyice rekabeti ele alır bu sefer. Oğlu uyarsın

Mide bulantısı bu kayınvalideler ya..İyice kafayı kırdılar. Sanki bebek seviyo kaldı ki bebek severken bile bu şekilde sevgi gösterisi yanlış.Sanırım burada geline nispet var.Ben olsam "ohaa" diye tepki verirdim orada:KK70:

Aynen valla benim de hiç yapmadığım birşeydi onların yanında ama kv eşime son zamanlarda çok gidip gelmiş olmanın verdiği samimiyetle biraz cıvımaya başlamıştı hoşlanmadığım şekilde o gece de yatağa çıkamıyorum gece wc ihtiyacım oluyo Vs dedi yanımızda yattı rahatsızlığından dolayı uykusu da pek yoktur gündüz uyur, eşimin de huydur gece kalkıp kalkıp sarılıp öper sırnaşır :oops: Oh oldu ona da:KK70:
:KK76: Ohh olsun valla. Haketmis

X