Kv. eşimi dudağından öpmeye çalıştı.

canlarım tabiki kötü düşünmüyorum.
Benim sorunun kv nin bu yaptığının yanlış olduğunu düşünmemesi.
bence çok yanlış ve yapmaması lazımdı.
Oğlu zaten tepki vermiş siz de konuyu kapatin olayin tekrarlanacağini sanmiyorum.

ben küçük çocukların bile Dudaktan opulmesini doğru bulmuyorum ki 2 sene kadar önce arkadaşımın babası hastanede yatıyordu bende sormaya gittim öğle arası arkadaşımla beraber arkadaşım dediysem benden 15 yaş büyüktür . Annesi ,babası birde benle arkadaşım varız .arkadaşımın abisi geldi (45 -46 yaşlarında kendisi) benle tokalaştı kardeşini yanağından öptü annesini dudagindan öptü :KK57: BEN ŞOK oldum. Aynı Arkadaşımın da kızları var 22 -23 yaşlarındalar onlarda o'da kızlarını dudagindan öpüyor . Ben hiç doğru bulmuyorum :KK12:ama böyle acayip aileler var

Konu sahibicim,
Kadın çenesini tutup eğilmiş,
Dudağından öpeceğine nasıl kanaat getirdiniz.
Sonuçta gerçekleşmiş bir eylem yok ortada, çünkü eşin eğilince itmiş.
Dudagından öpmek istedi düşüncesi sadece sizin varsayımınız.

Belki yanağına, belki burnuna belkide alnına öpücük koydurmak istedi.

Gerçekleşmeyen bir eyleme nasıl kesin hüküm veriyorsunuz anlayabilmiş değilim.

Eşinin annesinden bahsediyorsun, herhangi bir kadın dan değil.
Dengesiz bir kadın olmuş olsa da kesin yapar ondan beklenir tavrı hiç doğru değil.

Niye taktınız bu kadar eşiniz zaten tepkisini vermiş daha olmaz yani ayrca koskoca adam öpmemiş ki yeltenmiş, belki çenesinden, belki dudağının kenarından öpecekti çünkü o kadar da ileri gideceğini sanmam kızı da yanında. Boşverin.

ben küçük çocukların bile Dudaktan opulmesini doğru bulmuyorum ki 2 sene kadar önce arkadaşımın babası hastanede yatıyordu bende sormaya gittim öğle arası arkadaşımla beraber arkadaşım dediysem benden 15 yaş büyüktür . Annesi ,babası birde benle arkadaşım varız .arkadaşımın abisi geldi (45 -46 yaşlarında kendisi) benle tokalaştı kardeşini yanağından öptü annesini dudagindan öptü :KK57: BEN ŞOK oldum. Aynı Arkadaşımın da kızları var 22 -23 yaşlarındalar onlarda o'da kızlarını dudagindan öpüyor . Ben hiç doğru bulmuyorum :KK12:ama böyle acayip aileler var
:KK57::KK57::KK57: gelde şok olma

Bu da doğru değil ki neden izin vermiyor eşiniz tam tersi böyle kaynananın yanında yapmak lazım
Ne bileyim böyle saçma haraketlere kalkışacağının farkında demek ki ondan.

Yanlislikla felan denk gelmistir.
Yada opecekken esin ani tepki verdiginden olmustur.
Bide onlara bakmadigin halde nasil gordun.
Esin demedi heralde annem boyle yapmak istedi diye.
göbeğini sakalını falan sverken görümcem ile konuşuyodum cümlem bitince döndüm ve gördüm canım hadi birkere ani tepki verince oldu kadın yeniden niye yeltendi öpmek için?

Konu sahibicim,
Kadın çenesini tutup eğilmiş,
Dudağından öpeceğine nasıl kanaat getirdiniz.
Sonuçta gerçekleşmiş bir eylem yok ortada, çünkü eşin eğilince itmiş.
Dudagından öpmek istedi düşüncesi sadece sizin varsayımınız.

Belki yanağına, belki burnuna belkide alnına öpücük koydurmak istedi.

Gerçekleşmeyen bir eyleme nasıl kesin hüküm veriyorsunuz anlayabilmiş değilim.

Eşinin annesinden bahsediyorsun, herhangi bir kadın dan değil.
Dengesiz bir kadın olmuş olsa da kesin yapar ondan beklenir tavrı hiç doğru değil.
Çenesi deyince yanlış anlaşıldım herhalde Düzeltiyorum Avucunun içi çenesinde parmakları eşimin alt dudağındaydı ve dudağına doğru eğildi.
eşim itince neden oğlumu öpemez miyim diyerek ikinciye yeltendi. ikincide de dudağının kenarından öptü zaten.
eşim yatar halde olduğu için kayınvalidemin yüzüde eşimin alnından burnundan daha aşağıda olduğu için ve o an tam diplerinde oturduğumdan dolayı nereye eğildiğini ne yapmaya çalıştığını gayet iyi gördüm.

Kesin yapar ondan beklenir diyorum çünkü onu, davranışlarını hal ve tavırlarını senelerdir tanıdım.
Ve asıl sorun bunun bana çok yanlış gelip dile getiremiyor olmam...

Basligi senin annen damadini öpmeye calisti diye algiladim hooooppp zipladim konuya allahtan basligi okuyup yorum yapmamisim rezil olucaktim :KK53:

Gelelim konuya bence burada ters bir durum yok anne ogul onlar tabi kv birazcik abartmis durumu ileri gitmis sözde seni kiskandiracak ama yinede anne oglnu dudagndan öpmüs olsaydida yadirgamazdim....

Esini sokaktakilerden koru, uzak tut... Annesinden zarar gelmez...

Ne bileyim böyle saçma haraketlere kalkışacağının farkında demek ki ondan.

göbeğini sakalını falan sverken görümcem ile konuşuyodum cümlem bitince döndüm ve gördüm canım hadi birkere ani tepki verince oldu kadın yeniden niye yeltendi öpmek için?

Çenesi deyince yanlış anlaşıldım herhalde Düzeltiyorum Avucunun içi çenesinde parmakları eşimin alt dudağındaydı ve dudağına doğru eğildi.
eşim itince neden oğlumu öpemez miyim diyerek ikinciye yeltendi. ikincide de dudağının kenarından öptü zaten.
eşim yatar halde olduğu için kayınvalidemin yüzüde eşimin alnından burnundan daha aşağıda olduğu için ve o an tam diplerinde oturduğumdan dolayı nereye eğildiğini ne yapmaya çalıştığını gayet iyi gördüm.

Kesin yapar ondan beklenir diyorum çünkü onu, davranışlarını hal ve tavırlarını senelerdir tanıdım.
Ve asıl sorun bunun bana çok yanlış gelip dile getiremiyor olmam...
Yinede kesin ve net bisey yok.
dusunme boyle seyler.
Gerci en iyi sen bilirsin yapar yapmaz ama aklina getirme boyle seyler.

Anneşkom bomberelleşkom tontitontişkom da bazen beni dudişimden öper ama ben gadınım. Annem de kadın.. Ama senin kocan erkek.. Ama kadının kadını da dudaktan öpmesi garip.. Bilemedim ki şimdi :rolleyes:

Noluyo yahu diye bağırırdım herhalde otomatik olarak. Benim kayınvalidem de eşimi böyle çocuk gibi sevmeye çalışır ama eşim izin vermez.

Yerinizde olsam eşime tek kelime etmezdim. Zaten yanlış olduğunu biliyor ki annesini itmiş, tepki göstermiş. Siz neden, kime, ne anlatacaksınız ki? Adam tiksinmiştir belki de annesinden. Bir de ben konuşup hatırlatmak istemezdim doğrusu...

X