Kv. eşimi dudağından öpmeye çalıştı.

bişey dmeemek en iyisi
evet absürt ve cırkın bır durum ama ıkısıne de bısey denmez
gülün geçin
eşiniz zaten istememiş

Tam olarak nasıl anlatsam bilemedim.
Görümcem yeni doğum yaptı ikinci kızı oldu. ilki 2,5 yaşında.
bir gün hastanede, iki günde yanında evde kaldım yardım için. çünkü büyük kızı çok problem çıkarıyor. Dün eşim gelip beni eve getirmek istedi.
Kv,eşim, ben , görümcem salonda oturuyoruz. Daha doğrusu biz oturuyoruz eşim uzanıyor. Birşeylerden bahsediyoruz tam hatırlamıyorum neyse.
Kv kalktı karşı koltuğa eşimin yanına geldi sakalını seviyo, göbeğini seviyo falan (sakın yanlış anlamayın asla kıskanmam, benim yerim ayrı kv'nin yeri ayrı sonuçta. hem kendi oğlu tabi sevicek. )
Annesi severken eşim telefonla ilgileniyordu.
Ben de o sırada görümcemle bişey konuşuyorum onlara bakmıyorum. neyse kafamı bi çevirdim. Kv eşimin çenesinden tuttu dudağından öpmeye çalıştı. :KK57:
Eşim itti annesini anne n'apıyosun sen diye. :KK11:
Kv seviyorum oğlumu sevemezmiyim dedi.

(dipnot: bunu dedikten sonra ikinciye yeltendi eşim başını çevirince dudağının kenarından öptü)

eşim de sevme beni git Allahaşkına diyince görümcem Hiç değer bilmiyosun hijabiqueenin eşi annem bizi hiç böyle sevmiyor. bitek seni seviyor dedi.
eşimde sevmesin deyip kapadı konuyu.
Ben bu arada sessiz kaldım. Daha doğrusu şaşkın kaldım :KK64:
Dünden beri de aklıma takıldı. Ne eşime ne Kv ye bişey demedim ama nedense içim içimi yedi.
Yanlış düşünmüyorum değil mi?
Bunun doğru olmadığını nasıl ifade edebilirim?:stop:
Azmis galiba kocasini opsun arsiz

Amerikan filmlerinde 18 yasindaki genc kizlarin babalarinin dudaklarindan optugunu gordum. Ne kadar uygunsuz bisey. Kvden de sacmalamis. Bence kocan yeterince tepki vermis, konu kapat gitsin hic bahsetme.

Bir annenin küçük çocuğunu bile dudağından öpmesi doğru değil ki burda söz konusu kocaman adam..Siz sessiz kalmakla iyi yapmışsınız bence. Zaten eşiniz gerekli tepkiyi vermiş.

Eşiniz tepkisini vermiş zaten annesinin saçma sapan davrandığının farkındaymış...Siz karışmayın şu durumda zaten kadın bilenmiş size. Hepten şimşekleri çekmeyin :)
Hayır koca adam da sevilir sevilmez değil de saçını okşa sırtını sıvazla yanaklarını öp...töbe yarabbim. Eşinizi değil görümcenizi bile öyle sevse tuhaf.

Türkiye'de nikah düşse bazı kayınvalideler oğullarına nikah kıyar. Net !

Zamanında nişanlım şehir dışında kalıyordu annesi de bi kaç gün yanına gitmiş. Farkettik ki bunlar aynı odada yatıyor biri bi yatakta diğeri bi yatakta. Onca o da varken aynı odada kalmal nedir Allah aşkına.
Zaten annesinin kıskançlığı bunun pasifliği yüzünden de ayrıldık :KK14:

X