Kurban bayramına bebişlerimizle beraber girelim diyenlerrrr,,buyrunn ;)

Canım tedavi için 1 sene diyorlar genelde sen ne ile korundun dr değiştirsen araştırsan folic asit içiyormusun

ben 1-2 ay filan hap kullandım sonrasında malum şekilde işte.dokuz eylüle yeni başladım.adetin 2.günü gel dedi.yumurta rezervine bakacakmış.hayırlısı bakalım

Slmmm kızlarrr :))
Bugün doktora gittim,alttan muayene etcektii ayy o koltuğu gördümmm yaa nası oturcam ona :44: ben reglim bitince geliim hemde smear alınsın dedim daha ii olur dedi,kan verdimm hormon testi şu bu için haftaya bugun bidaha gitcem sonuçları almaya hemdd muayeneye bakalım bi sorun yoktur inşallahhh..sonrada haftaya cuma günü yumurtlama haftam yoğun çalışma :KK52:
Dua edin bnaaaaa

Son düzenleme:
amin.kaç gün geçti?belirti yaşadın mı?

Aslinda 21 inde hastalanmam gerekiyodu canim ama gelmeyince 22 sinde test yaptim negatif cikti:KK50:bu ayda olmadi herhalde dedim hatta bi kac gunlugune tataile ciktik giderken yedek camasir ped herseyi doldurdum ama ne gelen var ne giden:KK53:Belirtide ayni regl donemi gibi o yuzden pek ayiramiyosun kasiklarim cok agridi hatta 19 u sabahi bi kalktim kasiklarim belim nasil agriyo Aspirin bile aldim hastalaniyorum diye .tek farklilik benim goguslerim reglime nerdeyse 10 gun kala acayip hassaslasirdi bi tek bu ay o olmadi.

Kizlar bende kırmızı kartı yedim yine bu ay. Gününü sektirmedi bile tam gününde geldi.. bayrama yine iki kişiyiz :KK14:

gunaydınnn kızlarrrr. 2 gundur sizlerden ayrıydım azcık kafa dagıtmak istedim kendımı dısarlara attım alışveriş yaptım ciciler aldım kendıme :) gezdim bol bol. aksamda malum pek giremedim :KK17:
nasılsınız bakalım son 3 gun benım hayecan dorukta.belirti olarak da kasık agrım var sadece bide cok yemek yer oldum:44:

Kizlar ben bugun dr ye gittim evde yaptigim testler negatif cikti ama bi turlude regl lmadim:KK50:ve hamile oldugumu ogrendim.Hamilelerin duasi Kabul olur derler isteyen herkeze allahim nasib etsin insallah:nazar:

Cok sevindimmmm canımmmm :nazar: :KK9: darısı başımıza çok dua et bizlerede :)

Eet canım moral yüksek olmalı,ekimde olmazsa zaten taa aralıga sarkcak sanırım çünkü kasım ayında tam yumurtlama haftamda yurtdışında olucam ayrı kalcaz :KK43:(

aynen canım. ınsallah bu ay olurda ayrı kaldıgında sorun olmaz ne guzel işte :) hayırlısı olsun hayatım. bakelım ben napcam artık

her ay bir ümit.şu 4ay da duygularım okadar değişti ki. ancak beni sizin gibi anne adayları anlar. duygularım okadar yoğun ki kapı komşumun bebeği oldu, geceleri bebek ağlıyor annesiyle babası ninni söylüyorlar, onları dinlemek çok hoşuma gidiyor. hatta bir gün bebek ağlarken dayanamadım bende ağladım :) belki çok istediğim için ağladım.

her ay bir ümit.şu 4ay da duygularım okadar değişti ki. ancak beni sizin gibi anne adayları anlar. duygularım okadar yoğun ki kapı komşumun bebeği oldu, geceleri bebek ağlıyor annesiyle babası ninni söylüyorlar, onları dinlemek çok hoşuma gidiyor. hatta bir gün bebek ağlarken dayanamadım bende ağladım :) belki çok istediğim için ağladım.

canım benım senı cok ıyı anlayabılıyorum. umarım en kısa zamanda bızlerde sahıp olcaz yumurcaklara :)
bende 5 aydır denıyorum ve adetıme son 3 gun kaldı. bakalım beklıyorum öylece:KK34:

Canımm benimm bizlerinde olcak inşallahh üzme kendini

X