Kurban bayramına bebişlerimizle beraber girelim diyenlerrrr,,buyrunn ;)

çok çok geçmiş olsun cnm vardır herşeyde bi hayır kendini yıpratma sakın.

ben varıımm..kırmızılar gelmiş senin yaa:KK43:
benim çalışmalar bitti sonuç bekliyorum.

Eet canımmm geldilerr :)) önümüzdeki hafta başlıoruz kısmetse çalışmalara bizde tam anlamıyla :KK9:
Seninkiler gelmez inşallahhh tutarrr :))

Eet canımmm geldilerr :)) önümüzdeki hafta başlıoruz kısmetse çalışmalara bizde tam anlamıyla :KK9:
Seninkiler gelmez inşallahhh tutarrr :))

inşallah önümüzdeki ay hayırlısıyla tutar cnm.
ayy herkes hamile kalırda şu topikte bi ben kalırım tatlım.2 yıldır ha bu ay ha bidaki ay derken alıştım bu acıyaa:KK43:

inşallah önümüzdeki ay hayırlısıyla tutar cnm.
ayy herkes hamile kalırda şu topikte bi ben kalırım tatlım.2 yıldır ha bu ay ha bidaki ay derken alıştım bu acıyaa:KK43:

Öle deme canımmmm yaa :KK43:( hiç belli olmazki bu işler dur bakalımm ümitsizliğe kapılma lütfennn,Rabbim en hayırlısını zamanı gelince vercektir emin ol

Kızlarrr şu çubuk şeklindeki gebelik testleri varya onlar nasıl yapılıyor..Bilen varsa yazsın lütfen netten ovulasyon testi istemiştim 2,3 hafta önce yanında gebelik testi var ama ben bugün farkettim hep yaptığım kaset tipi olanlardan değil..kullanma talimatı yok ben nasıl yapıcam onu yav ?

canımm hoşgeldinn seni merak ettim miden nasıl, gittin mi doktoraa

canımm hoşbuldum Allah razı olsun.gitmedim doktora hem görümcemi aramaya çekindim doktora gidelim diye,hemde bebek varsa allah korusun bişey olur diye korktum. gece 3 tü en son sonra uyumuşum uyuyunca geçmiş.çok saol güzelim ilgilendiğin için:)

canımm hoşbuldum Allah razı olsun.gitmedim doktora hem görümcemi aramaya çekindim doktora gidelim diye,hemde bebek varsa allah korusun bişey olur diye korktum. gece 3 tü en son sonra uyumuşum uyuyunca geçmiş.çok saol güzelim ilgilendiğin için:)

estagfrllah zeynepcimm, heyecanlandım bile hamilelik var da ondan mı acaba ağrıyor midesi diye:KK34: senin hamile olmanı çoook isstiyorumm:KK52:

estagfrllah zeynepcimm, heyecanlandım bile hamilelik var da ondan mı acaba ağrıyor midesi diye:KK34: senin hamile olmanı çoook isstiyorumm:KK52:

ayy ya yerim ben seniiii :))))
midemde mikrop varda arada öyle ağrıyo cnm hamlelik belirtisi değil maalesef :KK43:
inşallah sende tez zamanda hamile olursun kuzum benim hayırlısıyla:)

Kızlarrr şu çubuk şeklindeki gebelik testleri varya onlar nasıl yapılıyor..Bilen varsa yazsın lütfen netten ovulasyon testi istemiştim 2,3 hafta önce yanında gebelik testi var ama ben bugün farkettim hep yaptığım kaset tipi olanlardan değil..kullanma talimatı yok ben nasıl yapıcam onu yav ?

Kızlarrr bunu kullanan yok mu yaaa hiç ????

canım bıldıgım kadarıyla ıdrarını bır kaba yapıyosun pet bardak gıbı testın bır ucunu ıdrarın ıcıne sokuyorsun dıye bılıyorum ben ama emın olmak ıcın netten bak ıstersen marksını faaln yazıp gorsellerde cıkar mutlaka

yok güzelim yasak değil de bikaç denememizin sonrasında dış genital bölgem çok acıdı afedersin dudaklarım zonk zonk oldu,gerçi dinlenince geçti ama yine de korkuyorum bir de karnım biraz büyüdü haliyle klasik pozisyon zorluyor eh pek yaratıcı olacak kadar da esnek değilim:KK17:doğumdan sonra artıkın o eski günlerime dönerim umarım çünkü kocamı ve açıkçası başka şeyleri çoook özlediimmm:KK9:

canım istemiyo desen tamamda özledim diyosun beklicek olursan en azından bi 5 ayın daha varsa sanırım madem yasakta yok uzak kalma sen :)

canım bıldıgım kadarıyla ıdrarını bır kaba yapıyosun pet bardak gıbı testın bır ucunu ıdrarın ıcıne sokuyorsun dıye bılıyorum ben ama emın olmak ıcın netten bak ıstersen marksını faaln yazıp gorsellerde cıkar mutlaka

Canım sagol cevabın için ama netten baktım bbulamadım malesef bi eczaneye falan sorayım bari idrari hagi tarafina batiracagimi bilmiyorum tuhaf bir test

canım istemiyo desen tamamda özledim diyosun beklicek olursan en azından bi 5 ayın daha varsa sanırım madem yasakta yok uzak kalma sen :)

sonrasında canım acıyor ondan dolayı rahatsız oluyorum açıkçası,bir dee burada haliylee net söyleyemiyorum başka pozisyonlarr zorluyorr,yüzeysel artık birşeyler yapıyorum tabi ama bir kadın için yetersiz ayyyy terbiyesiz ben...

canım ben kullanmıştım. idrarını bi kapta topluyorsun sonra o çubuğu idrara batırıyorsun 1 kaç sn bekleyip çıkartıyorsun hepsini batırma ama...ucu beyaz oluyor sanırım o kısmını batıracaksın mavi kısmını değil genelde mavi beyaz şeklinde oluyor

Son düzenleme:
en azından hamile kalabiliyorsun ben onuda bilmiyorum belki hamile bile kalamayacağım :KK43:(

canim hic öyle düsünme insallah allah hepimize hic beklemedigimiz bir anda vericek meleklerimizi sadece umutsuz olmayalim arkadaslariminda dedigi gibi herseyde bir hayir vardir allah´im kucaklarimizi tez zamanda doldursun insallah

canim hic öyle düsünme insallah allah hepimize hic beklemedigimiz bir anda vericek meleklerimizi sadece umutsuz olmayalim arkadaslariminda dedigi gibi herseyde bir hayir vardir allah´im kucaklarimizi tez zamanda doldursun insallah

senin durumun ne oldu canım?

Kizlar ben bugun dr ye gittim evde yaptigim testler negatif cikti ama bi turlude regl lmadim:KK50:ve hamile oldugumu ogrendim.Hamilelerin duasi Kabul olur derler isteyen herkeze allahim nasib etsin insallah:nazar:

X