Kurban bayramına bebişlerimizle beraber girelim diyenlerrrr,,buyrunn ;)

dilerim ki önümüzdeki 9ay boyunca hiçç adet olmazsın :) benim de buay 5.ayım olucak. bu ay biraz erken girdim siteye genelde reglye 1hafta kala bakardım :) günler geçmek bilmiyor. en gıcık olduğum şey beklediğim tarihtren önce gelen regl çok canımı sıkıyor. peki hiç test yaptınmı?

arkadaşlar merhaba.
bugün ya da en geç yarın reg günüm.ama nasıl umutlanayım kasık agrım başladı bile.
bende bayrama 2 kişi girenler grubuna katılırım bu gidişle..

:KK9:
arkadaşlar merhaba.
bugün ya da en geç yarın reg günüm.ama nasıl umutlanayım kasık agrım başladı bile.
bende bayrama 2 kişi girenler grubuna katılırım bu gidişle..

Canımmm hemen ümitsizliğe kapılma hiç belli olmaz kötü düşünmeee

Kizlar ben bugun dr ye gittim evde yaptigim testler negatif cikti ama bi turlude regl lmadim:KK50:ve hamile oldugumu ogrendim.Hamilelerin duasi Kabul olur derler isteyen herkeze allahim nasib etsin insallah:nazar:

Hayırlı olsun canım Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasiiib etsin, bizlere de dua et canım

merhaba arkadaşlar
benimde bayram şekerim geldi:KK1:
Rabbim isteyen herkese nasip etsin, kimsenin kucağını boş bırakmasın:nazar:

kızlar merhaba ben bugun test yaptım tabiki negatif bata 7 gün var ama ben kendimi tutamadım yaptım fakat idrarımda ki beyaz tortular dikkatimi çekti sebebi nedendir sizce ?

merhaba arkadaşlar inşallah bende kurban bayramına iki kişi girmek isteyenlerdenim ben daha önce olumsuz sonuçlanan bir gebelik yaşadım 2 ay sonra kalbinin durması nedeniyle kürtaj oldum bu ayda yumurtlama günümü hesapladım onun yanında bal çörek otu ve tarçın yedim hayıt tohumu içtim ada çayı içtim inş yaptıklarım boşa gitmez bendede hafif bir mide bulantısı ama yemek yedikten sonra kasıklarımda da agrı var yaklaşık 2 haftadır bel ağrılarım ve yoğun bir ağız kuruluğu yaşıyorum ama daha önceki hamileliğimde yoğun bir göğüs ağrısı vardı bu sefer var ama 2 gündür çok değil bana da dua edin bunlar hamilelik belirtisi olsun ve bende bayrama iki kişi olarak gireyim idrar testini de bayram sabahı eşim namaza gittiğinde yapacam inş gelince ona müjde veririm

merhaba arkadaşlar inşallah bende kurban bayramına iki kişi girmek isteyenlerdenim ben daha önce olumsuz sonuçlanan bir gebelik yaşadım 2 ay sonra kalbinin durması nedeniyle kürtaj oldum bu ayda yumurtlama günümü hesapladım onun yanında bal çörek otu ve tarçın yedim hayıt tohumu içtim ada çayı içtim inş yaptıklarım boşa gitmez bendede hafif bir mide bulantısı ama yemek yedikten sonra kasıklarımda da agrı var yaklaşık 2 haftadır bel ağrılarım ve yoğun bir ağız kuruluğu yaşıyorum ama daha önceki hamileliğimde yoğun bir göğüs ağrısı vardı bu sefer var ama 2 gündür çok değil bana da dua edin bunlar hamilelik belirtisi olsun ve bende bayrama iki kişi olarak gireyim idrar testini de bayram sabahı eşim namaza gittiğinde yapacam inş gelince ona müjde veririm

inş. canım Rabbim hayırlısını versin
:KK16:

X