Kumar Bağımlılığı

Eminim ayni yatagi paylastigima gorr haberim vsrdir. Ayrica benim esim bagimli degildi
Bagımlı degılse duzeldı dememelısnız..Ayrca aynı yataga paylaştıgınıza gore mı? Kumarı bılmenıze ımkan yok..Yapışık olmanız lazım ne cevırdıgını anlamanız için degıl aynı yatagı paylasmak..

Yapisigim kocamla evet canim biliyorum

Oda kurtulmak istiyorsa ,maaş ve kredi kartlarına el koyun ,lazım olacak kadar para bulunsun üstünde olmayınca oynayamaz,benim eşim kumar oynamaz fakat çok saçma şekilde para harcamaya meyilli oyuzden bu çözümü bulduk gayet olumlu sonuç aldık, maaşını ben çekiyorum onun günlük ihtiyacı kadar harçlık veriyorum

Yanlis anlamayin ama bas bas bagirdilar kumar bagimlisi ise arkaniza bakmadan direk kacin diye dediler. Naparsan yap kumar bagimlisi bu ömür sürecek.. tedavisi yok bunun. Bosuna umut arama yani oldugu gibi kabul edeceksin bosanmaya cesaretiniz yoksa kendi ayaklarin üstüne duramicagini düsünüyorsan görmüceksin duymucaksin. Kisaca sindireceksin canim sonra kafani duvarlara vurma da hazir cocugunuz yokken.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…